Kaip apsisaugoti ir pabėgti nuo problemų retrogradinio Neptūno metu?

Neptūnas, kaip ir kitos planetos, retrogradinėje būsenoje atneša daug problemų ir pavojų. Astrologai atskleidė, ką daryti ir ko nedaryti Neptūno retrogrado metu.

Neptūnas vadinamas iliuzijų ir malonumų planeta. Ši planeta padeda teisingai pažvelgti į pasaulį, pasirenkant teisingą vystymosi kelią. Ekspertai Neptūną vadina viena pavojingiausių retro planetų, nes tokioje būsenoje jis mūsų gyvenimus gali paversti košmaru.

Ieškokite būdų, kaip realizuoti savo potencialą

Kai Neptūnas juda atvirkštine kryptimi, žmonės praranda norą daryti tai, ką moka geriausiai pasaulyje. Dėl kokios priežasties taip nutinka, pasakyti labai sunku ir tai nėra taip svarbu. Daug svarbiau toliau judėti svajonės link ir jokiu būdu neišsukti iš anksčiau pasirinkto kelio.

Matykite pasaulį objektyviai

Neptūnas padaro taip, kad žmonės teisingai įvertintų savo galimybes, objektyviai žiūrėtų į pasaulį, tačiau jam apsisukus ir pradėjus judėti atgal, šis gebėjimas išnyksta. Turime stengtis, kad neprarastume objektyvumo, nesileisdami į visišką pesimizmą ar optimizmą. Kol Neptūnas yra retrogradinėje fazėje, jūs negalite šokinėti nuo vieno kraštutinumo prie kito. Pernelyg optimistiški žmonės nepadarys daug erzinančių klaidų, o pesimistai tiesiog negalės imtis veiksmų, nes viskuo abejos.

Neptūnas, net ir būdamas įprastoje būsenoje, kuria iliuzijas mūsų galvoje, todėl su šia planeta reikia bendrauti teisingai ir atsargiai.

Saugokitės žalingų įpročių

Neptūnas yra malonumų planeta. Jei normalioje būsenoje tai padeda džiaugtis gerais dalykais, tai retrogradinjė fazėje jis stumia žmones destruktyvių malonumų link. Jei nesivaldysite, galite pakenkti savo sveikatai rūkymu, nesveika mityba, lošimu ir kitais žalingais įpročiais. Tai labai pavojingas metas, nes momentas, kai žmogus tampa priklausomas, ateina nepastebimai.

nervai, Neptūno

Nesuteikite atsitiktinumui per daug reikšmės

Retrogradinis Neptūnas gali paskatinti žmones labiau ieškoti slaptos prasmės įvykiuose. Dėl to galite susipainioti savo mintyse, prarasti giją, jungiančią praeitį su dabartimi ir dabartį su ateitimi. Tai labai pavojinga, todėl astrologai pataria nekreipti dėmesio į keistus įvykius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo lemtingi. Neptūnas bandys nukreipti jus klaidingu keliu.

Galvokite savo galva

Retrogradinis Neptūnas taip pat bando suklaidinti žmones. Jis bando mus paversti bendros kolektyvinės sąmonės dalimi, kad galėtų mus valdyti ir manipuliuoti mūsų mintimis. Tokiais laikotarpiais negalima niekuo pasitikėti.

Būkite malonesnis

Ši planeta, būdama retrogradinėje fazėje, atima iš žmonių užuojautą, empatiją. Jei kam nors prasideda problemos, žmonės dažnai praeina pro jį. Jei nebūsite minios dalis, bet ir toliau darysite gera, Visata jus apdovanos, atleis karmines skolas ir suteiks jums didžiulės sėkmės. Nebūkite savanaudiški, nes Neptūnas tai panaudos prieš jus, sukurdamas iliuziją, kad viską darote teisingai. Tai sukels jums daugybę problemų.

Saugokitės sukčių

Tais laikotarpiais, kai siaučia retrogradinis Neptūnas, negalite būti nedėmesingas. Labai svarbu sekti kiekvieną savo žingsnį ir nepasiduoti provokacijoms, apgaulei. Dauguma sukčiavimo ir finansinių nusikaltimų įvyksta būtent šios planetos atvirkštinio judėjimo laikotarpiais. Būtent todėl astrologai rekomenduoja nieko neklausyti ir niekam nesuteikti prieigos prie savo asmens duomenų ir pan.

Stenkitės saugotis interneto, telefoninių sukčių ir, žinoma, kišenvagių gatvėje. Žmonės bus linkę savintis svetimą turtą, todėl nenustebkite, jei prarasto daikto neatgausite.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].