Kad ir koks sunkus dabar būtų gyvenimas, reikia stengtis pasirūpinti savimi. Ar seniai lankėtės salone? Jei taip, tai dabar pats laikas! Be to, aš jau paruošiau jums naują plaukų kirpimo kalendorių pagal Mėnulį 2022 m. gegužės mėn. Papasakosiu, kurios dienos tinkamiausios kirpimui ir makiažui, o kuriomis, atvirkščiai, plaukų geriau neliesti.

Gegužės kalendorius plaukų kirpimui

Sakoma, kad jei reikiamą dieną nusikirpsi plaukus, gyvenimas taps šiek tiek gražesnis. Ir plaukų kokybė pagerės, o finansinė gerovė pradės džiuginti. Mano draugas visada seka Mėnulio fazes ir prieš eidamas į saloną patikrina palukų kirpimo kalendorių pagal Mėnulį. Prisipažįstu, kad visada į tai žiūrėjau skeptiškai. Bet dabar sunkūs laikai. Kodėl nepabandžius pasekti šiuo pavyzdžiu?

Nors balandis jau baigėsi, vis tiek galite nusikirpti plaukus reikiamą dieną. Pavyzdžiui, 22 ar 28 d. gegužės mėnesio pabaigoje. Skaičiau, kad tomis dienomis pasidarę gražią šukuoseną išgelbėsite save nuo peršalimo ir kitų negalavimų. Galima sakyti, kad tai savotiškas apsauginis ritualas. Bet yra ir daugiau datų, tinkamų grožio ritualams.

Jeigu jau seniai norėjote nudažyti plaukus ekstravagantiška spalva ar pasidaryti pašėlusią šukuoseną, dabar pats laikas! Tai ne tik padės papuošti pilką kasdienybę ir atrodyti šviesiau, bet tikrai pritrauks piniginės energijos.

Kada kirptis gegužę: Mėnulio fazės

Gegužės mėnesį mūsų laukia daug palankių dienų eiti į saloną. Tai yra 1, 2, 4, 6, 8, 11, 12, 18, 21, 22, 24, 27 ir 31 dienos. Tomis dienomis galite nusikirpti ir dažyti plaukus nesibaimindami, kad tai sukels nemalonių pasekmių.

Gerų dienų būna ir tik plaukų kirpimui. Tai yra gegužės 5, 13, 29 ir 30 d. Taip pat yra 3 neutralios dienos naujam kirpimui: gegužės 15, 17 ir 19 d. Taip pat galite dažyti plaukus 3, 16 ir 17 d. Neutralios šiai procedūrai datos yra gegužės 10, 14, 15, 19, 20, 23, 26, 28 dienos.

Niekada nieko nedarykite savo plaukams 7 ir 25 d. Tai nepalankiausios dienos grožio procedūroms. Nepamirškite, kad jums reikia sutelkti dėmesį į plaukų kirpimo kalendorių pagal Mėnulį, jei ne tik einate į saloną, bet ir patys kerpate save, savo vaikus ar vyrą.

Kadangi vadovaujamės Mėnulio fazėmis, čia turi būti aišku, kad kirpti galite tiek kai matote augantį, tiek mažėjantį Mėnulį. Tačiau svarbu suprasti, kokio tikslo siekiate. Jei norite užsiauginti ilgus, storus ir stiprius plaukus, kirpkite plaukus tik esant augančiam Mėnuliui. Kitą mėnesį jis didės nuo 1 iki 15 d., taip pat pradės vėl didėti gegužės 31 d.

Jei dėvite trumpą šukuoseną (piksi, bobą) ir norite kuo ilgiau išlaikyti ją originalioje formoje, drąsiai nusikirpkite plaukus mažėjančiame Mėnulyje. Tai dienos nuo gegužės 17 iki gegužės 29 d. Gegužės 30 dieną numatoma jaunatis. Galite eiti į saloną. Tačiau drastiškiems šukuosenų pokyčiams tos dienos geriau nesirinkti. Geriau tiesiog šiek tiek atgaivinkite, pavyzdžiui, nukirpkite galiukus.

Apibendrinimas

Viename astrologiniame tinklaraštyje skaičiau, kad įvaizdžiui keisti palankios dienos turi skirtingas reikšmes. Taigi, gegužės 2 dieną geriau pasidažykite plaukus, jei norite, kad pasisektų darbe. Kas žino, galbūt jūsų trokštamam stiliui trūksta madingų akcentų ar ombre?

4 dieną galite nukirpti galiukus, kad atsikratytumėte vidinio nerimo. Plaukai pradės augti greičiau, o pinigai į kortelę pateks galinga srove. 10 dieną astrologė rekomenduoja nusidažyti plaukus. Tai padės rasti jėgų užbaigti darbo projektą.

Gegužės 12 d., 2-oje dienos pusėje, ypač rekomenduojama kirptis žmonėms, kurių imunitetas nusilpęs. Jei norite išsivaduoti iš užsitęsusios apatijos ir susigrąžinti gerą nuotaiką, drąsiai nusikirpkite plaukus gegužės 18 d. Nors, kaip ir man, šukuosenos pakeitimas bet kurią dieną puikiai paveikia savijautą. Sutikite, nuėję į saloną iš karto pradedate jausti palengvėjimą.

Sakykite, ar prieš eidami pas savo kirpėją naudojatės kirpimo kalendoriumi pagal Mėnulį?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].