Ką reikia nešiotis kišenėje, kad visada turėtumėte pinigų?

Kartais nesėkmių ruožas užsitęsia. Tuomet verta kreiptis į aukštesnes jėgas pagalbos. Kokius daiktus reikia turėti kišenėje, kad sėkmė būtų jūsų pusėje?

Raudono audinio gabalėlis

kišenėje

Raudona yra turto ir stiprios energijos simbolis. Kinijoje ši spalva dažnai naudojama architektūrinėms konstrukcijoms dekoruoti.

Vietoj audinio galite naudoti raudonų siūlų ritę. Mūsų proseneliai sakydavo, kad raudona spalva visada atneša sėkmę ir pritraukia pinigų. Stenkitės praleisti atostogas pasipuošę ryškiai raudonais atspalviais. Įvairiems renginiams rinkitės raudonos spalvos drabužius.

Šviesios spalvos apvalus akmenukas

Jie dažnai parduodami gėlių parduotuvėse dekoravimui ar akvariumams. Be to, kad šis simbolis traukia pinigus, jis taip pat atneš sveikatos ir gerovės jūsų šeimai.

Pabandykite pritaikyti šį patarimą, nešiokitės akmenuką kišenėje ir per trumpą laiką pastebėsite, kaip situacija pradėjo keistis į gerąją pusę, ir visose gyvenimo srityse jums pradėjo sektis.

Kelios monetos ar kupiūros

kišenėje

Visada laikykite šiek tiek pinigų kišenėje. Net tada, kai nevažiuojate į parduotuvę, o tiesiog išėjote pasivaikščioti. Pinigai pritrauks tą pačią energiją, o jūsų gausite jų dar didesniais kiekiais. Pinigų energija nuolat bus aplink jus, todėl jų, be abejo, bus dar daugiau.

Lauro lapas

Jų galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre. Norėdami, kad kišenėje jie nesubyrėtų, sudėkite į mažą maišelį. Studentai dažnai juos prisimena per egzaminus, nes tai atneša sėkmę. Ir suaugusieji, prieš išvykstant į rimtą kelionę, įsideda lauro lapų ne tik į kišenę, bet ir į lagaminą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].