Ką pasauliui išpranašavo garsus indų aiškiaregys?

Ne taip seniai Indijos aiškiaregys Abigya Anand nustebino visą pasaulį savo pranašyste. Jis nuspėjo prasidėjusią COVID-19 epidemiją. O dabar Anand užtikrintai pareiškė, kad šių metų gruodžio 21 d., 21:21 val. įvyks Jupiterio ir Saturno akistata, kurios poveikį pajaus visi planetos gyventojai.

Anksčiau panašia pranašyste pasidalino ir bulgarų aiškiaregė Vanga. Ji sakė, kad ateis „penkių dvejetų diena“, tada „visi galės išvysti save veidrodyje“. Aiškiaregė šią dieną dar pavadino veidrodžio diena. Vadinasi, įvykiai, apie kuriuos kalba Anand, įvyks šiek tiek vėliau, t. y., 2020-12-22. Tai bus penkių dvejetų diena.

Aiškiaregis numatė, kad Žemę sukrės kai kas didelio, dėl ko gali kilti pasaulinis potvynis. Labiausiai tikėtina, kad išsiliejęs vanduo taps it veidrodžiu, apie kurį jis perspėjo. Badą, apie kurį kalbėjo Anand, greičiausiai sukels potvyniai žemės ūkio paskirties žemėse.

Galime prisiminti ir „miegančio pranašo“ Edgaro Cayce žodžius, kurie numatė didžiulių teritorijų potvynius.

Nostradamas taip pat perspėjo apie potvynį. Jis pranašavo, kad įvyks įvykis, kuris išjudins  Žemės plutą. Ir tada šiluma sprogs iš žemės vidurių. Dėl to ištirps amžinasis ledas, o vanduo apsems visą planetą.

Indijos aiškiaregys savo pranašystėje nurodė, kad geografiškai labiausiai saugios šalys padės toms, kurias ištiks nelaimė. Vyras perspėjo, kad gali būti nereikalingų išlaidų, ir pareiškė, kad senosios vertybės greitai užleis vietą naujoms. Be to, kils ekonominė krizė, kuri bus pati sunkiausia per pastaruosius dešimtmečius.

Anand paaiškino, kad įvykių pakeisti negalime, bet galime pakeisti savo požiūrį į juos. Būkime tam pasiruošę ir nesivaikykime materialinės naudos, kurią galima prarasti bet kurią sekundę. Pasak aiškiaregio, verta užsiimti saviugda, dvasiškai augti ir daugiau laiko praleisti su artimaisiais.

Žmonija, pasak Anand, turi priimti Visatos žinią. Jis perspėjo, kad iki žiemos koronavirusinė infekcija vėl sustiprės. Jis paaiškino, kad planeta suteikė mums atokvėpį, tačiau netrukus laukia naujas smūgis, jo nuomone, dar stipresnis. Jis kalbėjo apie infekcijos mutaciją ir ligos bangą, kuriai neprilygs jokios kitos epidemijos.

Ar tikite tokiomis pranašystėmis?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].