Naujieji metai ir šv. Kalėdos – jaudinantis ir labai džiugus įvykis, o žiemos šventės nekantriai laukiamos įvairiose pasaulio šalyse. Šioms iškilmingoms šventėms žmonės ruošiasi kruopščiai, o diskusijos dėl šventinio valgiaraščio ir namų puošybos prasideda likus maždaug dviem mėnesiams iki didžiųjų metų švenčių. Ši šventė laikoma šeimos švente, todėl įprasta ją švęsti su artimais giminaičiais.

REKLAMA

Būtina laiku pasirūpinti ne tik šventinių valgiaraščiu ar eglutės puošimu, bet ir dovanomis: tėvams, mylimai močiutei, vaikams, vyrui ir artimiausiems draugams.

siunta dovana

REKLAMA

Kokių dovanų nederėtų dovanoti artėjant 2023 metams?

Patartina prieš pat Naujųjų metų šventes dovanų nepirkti, mat skubėdami galite nusipirkti ir padovanoti kokį nors atsitiktinį ir nereikalingą daiktą, kuris gali labai įžeisti mylimą žmogų. Nereikėtų artimiesiems ir draugams dovanoti dovanų iš natūralaus kailio ir odos, nes tokios dovanos gali smarkiai suerzinti Juodąjį vandens triušį.

REKLAMA

Tie, kurie nori pelnyti Triušio palankumą, neturėtų išrinktajam dovanoti geltono aukso papuošalų. Geriausia dovana gali būti auskarai, žiedas ar kiti papuošalai iš balto aukso, sidabro ar platinos. Nerekomenduojama dovanoti rankinio laikrodžio, nes manoma, kad artimiausiu metu šis daiktas gali sustabdyti naujojo savininko laiką – kitaip tariant, galite padovanoti verslo sąstingį.

Nereikėtų dovanoti prausimosi ir šveičiamųjų priemonių kūnui ar veidui, nes tokia kosmetika – banali dovana, prireikus jų galite nusipirkti paprastomis dienomis bet kurioje parduotuvėje.

REKLAMA

Išimtis – brangi odos priežiūros kosmetika, tačiau prieš ją perkant reikia pasidomėti apie žmogaus, kuriam planuojate įteikti tokią dovaną, odos ypatybes. Nereikėtų dovanoti peilių ir kitų aštrių daiktų, nes manoma, kad tokia dovana ateityje gali sukelti konfliktus ir karštus ginčus tarp artimųjų. Išimtis – peiliai dovanų rinkinyje kartu su kitais stalo įrankiais.

REKLAMA

Ne pats sėkmingiausias dovanos variantas gali būti brangūs, ne visai praktiški ir meniški daiktai, taip pat raudoni daiktai. Norintys giminaičiui Naujiesiems metams padovanoti kačiuką ar kokį kitą augintinį, turi iš anksto pasidomėti asmeniniais žmogaus pomėgiais ir norais. Priešingu atveju augintinis gali tapti galvos skausmu giminaičiui arba nuolatiniu alergijos šaltiniu.

Kokias dovanas rekomenduojama dovanoti artėjant 2023 metams?

REKLAMA

Norintys pirkti dovanas artimiesiems turėtų prisiminti, kad daiktai, kuriuos planuojama įteikti, turi būti ne tik simboliški, bet ir naudingi, kuklūs ir džiuginantys. Derėtų dovanoti tokią dovaną, kuria žmogus nuolat naudotųsi su dideliu malonumu.

Iš anksto rekomenduojama pasidomėti apie žmogaus charakterį, jo norus, pomėgius ir įpročius. Jei nėra galimybės sužinoti reikiamos informacijos, galite tiesiog stebėti tą giminaitį, kuriam norite padaryti malonią staigmeną. Taigi, ideali dovana megzti ar siūti mėgstančiai močiutei – kokybiškų mezgimo siūlų ar virbalų rinkinys, didelė dėžutė su skyreliais sagoms, siūlams, virbalams, dekoro elementams ir segtukams.

REKLAMA

Močiutei galite padovanoti gražią ir šiltą pūkuotą skarą, pjaustymo lentelių komplektą. Įvairių dydžių puodų rinkinys gali būti puiki dovana, tačiau reikia atminti, kad tuščią indą dovanoti nėra įprasta. Į kiekvieną puodą patartina įdėti po vieną monetą ar saldainį. Jei planuojate dovanoti dovaną savo vaikui, turėtumėte atsižvelgti ne tik į jo asmeninius norus, bet ir į jo amžių. Mėgstantiems sportuoti vaikams galima padovanoti riedučius, dviratį ar pačiūžas, tačiau dovanojant tokias dovanas reikėtų kartu dovanoti šalmą ir kitas apsaugines priemones.

REKLAMA

Puiki dovana žvejoti mėgstančiam tėčiui gali būti guminė valtis ar  žvejybos reikmenys. Jei vyras yra aistringas automobilių entuziastas, jam gali būti įteiktas naujausio modelio DVR arba patogūs ir praktiški automobilio sėdynių užvalkalai. Grožio salono dovanų kuponas ar kosmetikos parduotuvės čekis gali būti nuostabi dovana Jūsų mylimai mamai. Mamai galite padovanoti ir jaukia bei gražia antklodę, tačiau renkantis tokią dovaną derėtų pasidomėti, kokios spalvos jai patinka labiausiai.

Linkime Jums sėkmingų dovanų ir gražių švenčių!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].