Ką įvairiose pasaulio vietose galima nuveikti ar nusipirkti už 1 eurą

Dėmesio, dėmesio! Pradedame įsivaizduojamą kelionę aplink pasaulį. Pagrindinis mūsų kelionės tikslas yra sužinoti, ką galima nuveikti ar nusipirkti įvairiose pasaulio vietose už 1 eurą. Kai kurie dalykai jus nustebins!

Filipinai

Jei jus nukamavo ilga kelionė į Filipinus, svarbiausias dalykas, kurio jums reikia, yra pėdų masažas. Jūsų kūnas tikrai atsigaus po 20 minučių trukmės masažo.

Stambulas

Jei vykstate į Stambulą, paragaukite tradicinės turkiškos arbatos. Ši arbata yra populiariausias gėrimas Turkijoje, o už 1 eurą galima rinktis iš įvairių skonių.

Vietnamas

Ši kūginė kepurė, žinoma kaip „Nón lá“, yra pagaminta iš šiaudų. Šią skrybėlę galima nusipirkti kaip suvenyrą arba kaip namų puošybos detalę.

Vokietija

Europoje ką nors nusipirkti už 1 eurą yra nelengvas iššūkis. Jei namuose neturite ausų krapštukų, už 1 eurą galite nusipirkti jų net 400.

Malaizija

Geriausias būdas sutaupyti vietos savo bagaže – atsivežti mažai rūbų ir juos išsiskalbti. Kvala Lumpūre galima išsiskalbti 2 kg drabužių už 1 eurą.

Indija

Viešuoju transportu galima keliauti labai ekonomiškai. Indijoje metro bilietas į vieną pusę kainuoja 10 rupijų arba 13 euro centų. Tad, jei nuspręsite pasižvalgyti po apylinkes, metro bus pigiausias pasirinkimas.

Venesuela

Venesueloje galima rasti pigiausio kuro pasaulyje. Čia 1 litras kuro kainuoja 20 euro centų. Jei ketinate keliauti automobiliu, už 1 eurą galite įsipilti 5 litrus kuro.

Pietų Korėja

Karaoke yra labai populiari pramoga Pietų Korėjoje. Tad kodėl gi neišbandžius Korėjos kultūros ir nepraleidus šiek tiek laiko dainuojant? Galima užsisakyti net 2 dainas už 1 eurą.

Portugalija

Portugalus ir kavą stiprus ryšys sieja nuo XVIII a. Vaikščiodami Portugalijos gatvėmis, galite išvysti, kaip žmonės visur geria šį gėrimą. Jei pamatysite kavinę, būtinai užsisakykite karštos kavos.

Kroatija

Ar žinojote, kad skaniausi ledai pasaulyje yra Kroatijoje? Šioje šalyje ledų galite nusipirkti už 6 kunas arba 94 euro centus.

Vengrija

Surasti pigią vietą automobiliui pastatyti nėra lengva. Kita vertus, Budapešte yra keturių valandų automobilių stovėjimo aikštelė, kuriai nereikia daug pinigų.

Singapūras

Kaip smagu maudytis baseine, kai lauke oro temperatūra nenukrenta žemiau 26 laipsnių. Singapūre yra daugybė baseinų už labai prieinamą kainą.

Šveicarija

Pragyvenimo išlaidos Šveicarijoje yra labai didelės. Jei keliaudamas šioje šalyje ištrokšite, už 1 eurą galite nusipirkti 1,5 litro vandens.

Brazilija

Jei nenorite nešiotis krepšio su savimi, Brazilijoje galite pasinaudoti autobusų stoties bagažo saugojimo spintele. Čia galite visą dieną palikti sunkų bagažą ir lakstyti lengvas it paukštis po paplūdimį ir Brazilijos gatves.

Tailandas

Pasirinkti išankstinio mokėjimo kortelę yra geriausias sprendimas keliaujant. Tailande mobiliojo telefono paslauga yra labai pigi. Jei jums reikia skubiai paskambinti, galite nemokamai kalbėtis 16 minučių.

O ką būtų galima Lietuvoje nuveikti už 1 eurą?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].