Ką daryti, jei virtuvinė kriauklė skleidžia nemalonų kvapą?

Iš kur tas blogas kvapas kiekvieną dieną? Grįžtu namo po darbo ir visada tai jaučiu. Juk namas yra naujas, butas neseniai nupirktas. Mes su vyru ilgai kentėjome nemalonų kvapą, kol sužinojome, kad nemalonų kvapą skleidžia virtuvinė kriauklė. Ką reikia pilti į kriauklę, kad dingtų tas nemalonus kvapas?

kriauklę

Kvapas iš virtuvės kriauklės nėra nauja problema. Gana dažnai pasirodo įvairūs patarimai: kaip kovoti, ką reikia padaryti ir kaip gyventi toliau? Šiandien pasidalinsime keliais praktiniais patarimais, kaip išvengti tokių nesusipratimų ir ką daryti, kad kriauklė būtų švari.

KAIP VALYTI VIRTUVĖS KRIAUKLĘ

Virtuvės vamzdžiai linkę užsikimšti labai greitai, kartais pakanka kelių savaičių. Priežastis gali būti paprasta: netinkamas įrengimas, vaikų žaidimai, maisto likučių metimas į kriauklę. Kad vamzdžių sistema liktų švari, turite laikytis kelių paprastų taisyklių.

Stebėkite atliekų dydį

Geriausia nemesti į kriauklę didelių atliekų, arbatžolių, daržovių odelių. Viską meskite į šiukšliadėžę, kitaip rizikuojate užsikimšti kanalizaciją. Taip pat įsitikinkite, kad į kriauklę nepatenka plaukai, siūlai ir panašios šiukšlės. Geriausia kova su užsikimšusiais vamzdžiais yra vengti užsikimšimo.

kriauklę

Patikrinkite sifoną

Elementarus sifono nebuvimas gali tapti nemalonaus kvapo priežastimi. Kaip žinote, kai kurie žmonės taupo pinigus ir tiesiog įleidžia vamzdį į stovą. Naujuose butuose šis reiškinys yra gana dažnas. Sifonas yra skirtas sulaikyti nešvarumus. Sifono valymas pašalina nemalonius kvapus. Paprastas ir efektyvus sprendimas.

Įrenkite maisto smulkintuvą

Populiarus užsienyje dalykas, pas mus tik pradeda įsišaknyti. Visame pasaulyje šis prietaisas išsprendžia didelių atliekų, kurios gali užkimšti kanalizaciją, problemą. Smulkintuvą įrengti turėtų specialistai, pats prietaisas gali kainuoti įspūdingus pinigus, tačiau tikrai verta jį įsigyti, jei norite, kad jūsų kriauklė būtų švari.

kriauklę

Pašalinkite susikaupusių nuosėdų kamščius

Jei pastebėjote, kad vanduo pradeda blogai subėgti, tai yra ženklas, kad vamzdžiai netrukus užsikimš. Daugelis bėga į parduotuvę sodos, tačiau tai ne visada yra geriausia išeitis: jei kanalizacija jau yra užsikimšusi, soda ne pašalins kamščius, o sukurs dar didesnį kamštį. Šiuo atveju speciali, kamščius tirpdanti priemonė puikiai susidoros su užsikimšusiais vamzdžiais. Produktas ištirpins susikaupusius riebalus ir nemalonų kvapą.

Paskambinkite santechnikui

Jei vanduo beviltiškai stovi kriauklėje, pompa nepadeda. Lieka tik vienas dalykas: kreiptis pagalbos į specialistą. Jums pasisekė, jei vamzdžiai yra plastikiniai, juos lengva išardyti ir išvalyti. Bet jei vamzdžiai yra seni, metaliniai ir prieš tai sunaudojote toną sodos, pasiruoškite tam, kad juos reikės pakeisti. Deja.

kriauklę

Iš pažiūros akivaizdūs dalykai, tačiau daugelis linkę jų nepaisyti. Jei esate nusiteikę pakeisti šią situaciją, čia yra keletas paprastų patarimų, kurie gali padėti. Nedvejodami naudokite juos.

KAIP ATSIKRATYTI NEMALONAUS KVAPO KRIAUKLĖJE?

1. Pirmiausia patikrinkite virtuvės sifoną. 

Sifonas užsikemša greičiausiai. Tai nėra nelaimė, jį galima lengvai išvalyti. Jei išvykstate kelioms dienoms, prasminga į kanalizaciją įpilti šiek tiek augalinio aliejaus. Jis sudaro plėvelę, kuri neleidžia vandeniui sifone išdžiūti, o būtent vandens nebuvimas gali sukelti stiprų nemalonų kvapą.

2. Valymo priemonės.

Jos yra prevencinio pobūdžio ir yra skirtos iš anksto susidoroti su plaukais, nešvarumais ir organinėmis nuosėdomis, kurios dažniausiai užkemša kriaukles ir iššaukia nemalonų kvapą.

kriauklę

3. Prevencinės priemonės.

Kad po indų plovimo riebalai nesukietėtų ir nesikauptų ant vamzdžių sienelių, į kriauklę supilkite kelis litrus verdančio vandens. Tai senas patikrintas metodas, kurį naudojo net mūsų močiutės. Kuo mažiau nešvarumų kanalizacijoje, tuo mažiau nemalonių kvapų.

Jūs jau žinote, kaip pašalinti nemalonius kvapus iš kriauklės, dabar belieka įprasti atlikti prevencines procedūras. Kelios minutės jūsų laiko, o rūpesčiai išnyks ilgam.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].