Ką apie jus išduoda tai, kaip naudojatės mobiliuoju telefonu?

Tyrimų duomenimis, moterys naudodamosi mobiliuoju telefonu praleidžia 600 minučių per dieną, o vyrai – 459 minutes. Didžioji šio laiko dalis skirta darbui, tačiau tam tikras laikas tikrai išnaudojamas internetui. O ar kada susimąstėte, ką apie jus išduoda tai, kaip naudojatės mobiliuoju telefonu?

Emocionalumas

Dažnas telefono tikrinimas, žinoma, yra priklausomybės nuo mobiliojo telefono ženklas. Vis dėlto kita vertus, tokie žmonės yra emocionalesni nei žmonės, kurie reguliariai netikrina savo mobiliųjų telefonų.

Patiriama įtampa

Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie per daug naudojasi mobiliaisiais telefonais, patiria didesnį stresą. Stresas, žinoma, neigiamai veikia pasitenkinimo gyvenimu jausmą. Žmonės, kurie nėra priklausomi nuo mobiliųjų telefonų, yra santykinai sveiki.

Stresas

Mobilieji telefonai gali sukelti stresą. Mokslininkai nustatė, kad mobiliojo telefono naudojimo trukmė ir dažnis yra susiję su streso veiksniais.

Nemiga

Tyrimai parodė, kad spoksojimas į mobilųjį telefoną po vidurnakčio gali sukelti nemigą, o tai gali turėti neigiamą psichologinį poveikį ir sukelti pykčio bei nerimo riziką. Tačiau žmonės, kurie yra sąmoningi, nesinaudoja telefonu iki vidurnakčio.

Atvirumas

Tyrimai parodė, kad kitiems uždari žmonės skambina ir gauna palyginti nedaug skambučių, o atviri žmonės skambina ir gauna daug skambučių tiek dieną, tiek naktį.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip naudojatės telefonu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].