Jūsų finansinė sėkmė priklauso nuo to, kurioje padėtyje miegate

„Mielos moterys, nuo šiol bus kur kas lengviau ieškoti turtingo gyvenimo draugo! Per pirmą pasimatymą galite neužduoti nepatogių klausimų. Jūs tiesiog turite pakviesti vyrą pas save nakčiai ir stebėti, kaip jis miega! ” – taip pradėčiau šį straipsnį, norėdamas sulaukti daugiau piktų komentarų ir taip padidinti svetainės reitingus.

Ir vis dėlto šiame straipsnyje mes jums tiksliai pasakysime, kokį ryšį turi padėtis, kurioje miegate naktį, ir kaip miegas veikia žmogaus finansinę padėtį.

miegate

Tačiau verta iškart įspėti: jei esate ilgų ir varginančių teorijų mėgėjas, šis straipsnis akivaizdžiai netinka jums.

Čia rasite tik realius skaičius ir tyrimų įrodymus, kad turtingi žmonės miega kitaip nei vidutines pajamas gaunantys žmonės.

KOKIOJE PADĖTYJE GERIAUSIA MIEGOTI?

Remiantis britų paskelbto tyrimo rezultatais, yra tiesioginis ryšys tarp žmogaus kūno padėties miegant ir jo finansinės sėkmės.

Šio reiškinio tyrinėtojų atliktoje apklausoje dalyvavo daugiau nei 5000 žmonių. Visų buvo paprašyta atsakyti į klausimus, kokioje padėtyje jie miega, kiek laiko miega ir kada dažniausiai pabunda.

Apdoroję duomenis, mokslininkai padarė išvadą, kad sėkmingesni žmonės turi tuos pačius miego įpročius. 29% dalyvių, gaunančių dideles pajamas, teigė, kad paprastai miega ant pilvo.

miegate

Dar 23% apklaustųjų mano, kad „kareivio poza“ yra patogiausia miegoti – kai ramiai miegate ant nugaros laisvai ištiestomis rankomis ir kojomis.

Beje, ekspertai šią poziciją laiko optimaliausia kokybiškam nakties poilsiui. Kadangi šioje pozicijoje kūnas yra labiausiai atsipalaidavęs.

Kalbant apie miegą ant šono arba vadinamąją embriono padėtį, pagal tyrimo rezultatus paaiškėjo, kad tai yra mėgstamiausia pozicija tarp dalyvių, turinčių vidutines ar mažas pajamas.

miegate

Be to, po ilgos visų duomenų analizės ir apdorojimo, buvo atrastas dar vienas įdomus ryšys. Paaiškėjo, kad turtingi žmonės paprastai miega 22 minutėmis ilgiau nei tie, kurių pajamų lygis yra žemesnis. Tačiau turtingieji atsibunda pusvalandžiu anksčiau nei mažiau pasiturintys eksperimento dalyviai.

Perskaičius populiariojo mokslo knygą „Kodėl mes miegame“, nesunku atspėti, kodėl viskas vyksta taip. Jos autorius išsamiai aprašo visus procesus, vykstančius kūne miegant. Tai taip pat paaiškina, kodėl taip svarbu stebėti miego kokybę ir trukmę.

Matthew Walkeris teigia, kad net minimalus miego trūkumas neigiamai veikia žmogaus produktyvumą. Dėl to sumažėja galimybė padidinti savo pajamas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].