Šie žmonės gali atrodyti atšiaurūs, bet bent jau yra sąžiningi su jumis…

Šaulys

Patinka jums tai ar ne, bet Šauliai visada sakys tik tai, ką galvoja. Norite išgirsti nuoširdžią nuomonę bet kuriuo klausimu? Tada kreipkitės į žmogų, kuris yra gimęs po šiuo ženklu.

Šauliai nėra tie, kurie sušvelnintų tiesą, todėl jie nėra geriausia draugija dviveidžiams žmonėms. O jei jie pradeda jaudintis, tai gali pasakyti ir tokių dalykų, kurie šokiruos aplinkinius.

Vandenis

Vandeniai bendraujantys ir atviri. Būtent dėl šių savybių jie tampa tais, kurie sako, ką nori, nelįsdami į krūmus. Nors jie ir turi diplomatinių savybių, tačiau dažniausiai išsako savo nuomonę negalvodami ar ji patiks tiems, kurie jų klausosi, ar ne.

Vandeniai iš prigimties užsispyrę, todėl savo nuomonę gins iki galo, kad ir kokia būtų pašnekovų reakcija. Taip pat jie išsiskiria savo plačiom pažiūrom, todėl jiems svarbu, kad kiekvienas žmogus galėtų pareikšti savo tikrą nuomonę.

Dvyniai

Dvyniai būna labai tiesmuki, tai gali jus šokiruoti, ypač jei jų gerai nepažįstate. Jie nėra linkę gailėtis to, ką pasako, bet jiems būna nesmagu, jei jų žodžiai skaudina aplinkinius. Tačiau Dvyniai vis tiek juos sako, dėl savo įpročio garsiai mąstyti.

Dėl atvirumo daugelis mano, kad Dvyniai yra nejautrūs, tačiau tai nėra tiesa.

Avinas

Avinas yra vienas drąsiausių Zodiako ženklų. Jei egzistuoja toks žmogus, kuris visada sakys jums tiesą, tai, be jokios abejonės, bus Avinas. Tiems, kurie gimė po šiuo ženklu, nelabai svarbu, ką apie juos galvoja kiti žmonės. Diplomatija nėra jų stiprioji pusė.

Jie nenutylės tiesos vien dėl tos priežasties, kad nesugadintų  jūsų nuotaikos ir būtinai pasakys viską, ką mano esant reikalinga pasakyti. Be to, tampa labai nervingi, jei supranta, kad jūs visai nenorite išgirsti to, ką jie nori pasakyti.

Liūtas

Liūtai nori gauti viską ir iš karto. Ir jei stosite jiems skersai kelio, jie būtinai pasakys viską, ką apie jus mano – be menkiausio apgailestavimo.

Liūtai – sąžiningi, nedarantys kompromisų žmonės, kurie kelia aukštus reikalavimus tiek sau, tiek kitiems. Todėl, jei juos kas nors neramina, jie iš karto apie tai praneša. Šio ženklo atstovai linkę užduoti tiesmukus klausimus, negaišdami nė sekundės jų apmąstymui – todėl daugelis laiko juos egoistais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].