Jei norite, kad namuose vyrautų meilė, auginkite šias gėles

Turbūt kiekviena namų šeimininkė siekia, kad namuose vyrautų harmonija. Norisi sukurti jaukumą, kad visi šeimos nariai jaustųsi mylimi ir laimingi. Manoma, kad tam tikri kambariniai augalai į namus pritraukia meilę. Kokios tai būtų gėlės?

Pelargonija

Nuo senų senovės tikima, kad ši gėlė turi magiškų galių. Galingiausią energiją skleidžia veislės su purpuriniais žiedais. Namuose auginama pelargonija sugeba apsaugoti nuo piktos akies, taip pat pritraukti šeimai sėkmę ir finansinę gerovę.

Kinrožė

Šią gėlę rekomenduojama įsigyti tiems, kurių santykiuose trūksta aistros, naujumo. Augalas daro jo savininką patrauklesnį priešingos lyties atstovams. Nuo seniausių laikų žmonės tiki, kad kinrožė yra daug stipresnė nei visų rūšių meilės burtai.

Kamelija

Šią nuostabią gėlę patariama įsigyti tiems, kurių dominuojantys bruožai yra susikaustymas ir nedrąsumas. Kamelija suteikia pasitikėjimo savo sugebėjimais ir savarankiškumo. Taip pat padeda apsispręsti, atsidūrus gyvenimo kryžkelėje.

Alavijas

Alavijas garsėja gydomosiomis savybėmis ir yra auginamas daugelyje šeimų. Be fizinio poveikio jis padeda sėkmingai išspręsti meilės problemas, apsaugo namus nuo pažeidimų ir piktos akies, išvalo neigiamą energiją.

Anturis

Gana kaprizinga, įnoringa gėlė ir net nuodinga. Nepaisant to, augalas padeda išlaikyti esamus santykius teigiamus, taip pat pritraukia meilę ir naujus jausmus vienišiems žmonėms.

Akalifa

Ši neįprasta gėlė yra naudinga tiek vyrams, tiek moterims. Vyrams akalifa prideda vyriškumo, ištvermės, pasitikėjimo savimi. O damos su jos pagalba tampa moteriškesnės, romantiškesnės, švelnesnės.

Ciklamenas

Įsigiję šį augalą, į namus pritrauksite daug džiaugsmo ir laimės. Ciklamenas taip pat apsaugo nuo nesąžiningų žmonių, neutralizuoja meilės burtų, kitų juodosios magijos apeigų poveikį.

Sanpaulija

Tai puikus amuletas susituokusioms poroms, kurioms pavyko susilaukti vaikų. Augalas padeda stiprinti sutuoktinių ryšį, palaiko tarpusavio supratimą. Tačiau vienišoms moterims sanpaulija visai netinka. Ji veikia atvirkščiai – energijos lygiu verčia stipriąją lytį kuo greičiau atsitraukti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].