Jei jums greitai 50 metų, privalote žinoti šiuos dalykus

Jei jums 50 metų, jūsų gyvenimas tik prasideda! Geros žinios tiems, kuriems yra 40–55 metai: dabar senatvė prasideda nuo 75–80 metų – net 25 metais vėliau nei mūsų tėvų! Iki šiol žmogaus gyvenimas būdavo padalintas tik į tris dalis: vaikystę, jaunystę ir senatvę. Dabar teigiama, kad atsirado ir brandos etapas, kuris prasideda, kai sulaukiame 50 metų ir tai yra naujas gyvenimo laikotarpis, kuris anksčiau nebuvo toks vertinamas.

50 metų

Ką žinome apie brandą?

1. Šis laikotarpis trunka beveik 30 metų – nuo 50 iki maždaug 75 metų.

2. Šiame amžiuje fiziniai ir intelektualiniai gebėjimai nemažėja, bet išlieka tokie patys kaip jaunystėje – o kartais net pagerėja!

3. Tai yra pats patogiausias gyvenimo laikotarpis, nes jau žinome, ko norime, turime daug išminties ir patirties. Remiantis šiuolaikine statistika, žmonės teigia, kad maždaug 65 metų amžius yra laimingiausias gyvenimo periodas.

50 metų

4. Tie, kuriems dabar 55–65 metai, pirmieji žmonijos istorijoje gyvena šiuo laikotarpiu, kuris vadinamas branda. Prieš tai to nebuvo, nes nuo tokio amžiaus jau prasidėdavo senatvė.

5. Po kelerių metų 50–75 metų žmonės taps didžiausia amžiaus grupe žemėje.

Retai susimąstome, kad gyvenime laikomės ankstesnių kartų sudarytos nuomonės. 

Deja, bet ankstesnės kartos neturėjo supratimo apie gyvenimą po 50-ies metų vien todėl, kad po 50-ies nebuvo jokio gyvenimo. Mes paveldėjome iš jų šį mąstymą, tačiau statistika rodo, kad šiais laikais 50–55 metų amžiaus žmonėms senatvė prasidės ne anksčiau kaip sulaukus 80 metų. Žinoma, tuo galima tik pasidžiaugti!

Ši karta gavo net 25 (!) papildomus aktyvaus gyvenimo metus, bet problema ta, kad niekas neišmokė jų naudotis šia dovana. Dėl to daugelis nesąmoningai sutinka su priešlaikiniu senėjimu, rizikuodami prarasti 25–30 gyvenimo metų, kurie gali tapti gražiausiais gyvenimo metais.

Po 50 metų prasideda nuostabus gyvenimo etapas, kai turite laiko, sveikatos, pinigų, laisvę nuo įsipareigojimų, patirties ir ketvirtį amžiaus iki senatvės!

Negaiškite šio laiko, kitaip gailėsitės!

Jei jums 50, šiandien turite daugybę galimybių: užsiimti naujais pomėgiais, rasti naujų džiaugsmų ir potyrių, siekti karjeros, mylėti, keliauti…

50 metų

Tokiame amžiuje nauji įspūdžiai labiau džiuginantys nei jaunystėje, kai dar neturėjote daug gyvenimiškos patirties.

Gyvenimas tik prasideda, tad tikrai neverta nusiminti, kad jums 50 metų!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].