Jaudinanti po vilkiko furgonu rasto ir išgelbėto šunelio istorija

Niekas nežino, kaip Auksis atsidūrė mažame Teksaso miestelyje. Jį tiesiog rado vietinių, agresyvių šunų apsuptą po vilkiko furgonu. Kai žmonės nuginė aršius šunis šalin, Auksį teko iš po furgono ištraukti jėga. Suvargęs ir išsigandęs šunelis buvo nuvežtas į gyvūnų prieglaudą.

Po peštynių su benamiais šunimis Auksis buvo tragiškos būklės. „Jo visas kūnas buvo nusėtas žaizdomis ir įdrėskimais“, – pasakoja šunelį apžiūrėjęs veterinaras. Prireikė daugybės siūlių ir didelės dozės antibiotikų, kad būtų išgelbėta Auksio gyvybė.

Tačiau Auksis pasveiko ir tapo labai laimingu bei dėkingu šunimi.

Kai prieglauda pasidalino skelbimu, kad Auksis jau pasiruošęs keliauti į naujus namus, internautai iškart jį pamilo. Šunelis surado saugius namus, kuriuose bus mylimas. Iš pradžių Auksio šeimininkas nuogąstavo, kaip Auksis sutars su jo jau auginamais šunimi bei katinu, tačiau jokių problemų nekilo. Auksis noriai žaidžia su naujaisiais draugais.

Ar džiaugiatės laimingai pasibaigusia Auksio istorija?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].