Įsitikinimai, kurie lemia pasąmonės blokus ir trukdo praturtėti

Būna, kad praturtėti mums trukdo visai ne aplinkybės, o mes patys. Sunkiausia, kad galime to ir nepastebėti, nes daug kas užkoduota mūsų pasąmonėje. Vis dažniau kalbama, kad mintys gali virsti realybe. Tai neretai ir lemia pasąmonės blokus, kurie trukdo pasiekti finansinę laimę. Kokie įsitikinimai nulemia tokius blokus?

Turtas yra tik pinigai

Labai klaidingas įsitikinimas, kai turtą suvokiame tik kaip materialų. Dėl to tampame labai nelaimingi, nes įsivaizduojame, jog esame vargšai. Tačiau turtas yra ne vien materialus. Tai gali būti ir aplinkinių dėmesys, sveikata, draugai ir šeima. Kai per daug susitelkiame į pinigų paieškas, apleidžiame tai, kas mums teikia džiaugsmą. Tada ir finansinė sėkmė nusigręžia. Nes kaip gali sektis uždirbti pinigus, kai vien jau nuolatinis jų siekis aptemdo mus?

godumas

Tik sukčiai turi daug pinigų

Šį pasąmonės bloką sukuria tiek televizija, filmai, tiek visuomenės įsitikinimai. Žmonės yra linkę greitai pavydėti, todėl neigiamai žiūri į turtuolius, dorai nė nežinodami, kaip iš tiesų šie susikrovė turtus. Filmuose įprasta blogiukus vaizduoti kaip aptekusius pinigais. Kai pinigai imami sieti su neigiamais dalykais, pradedame nesąmoningai jų vengti.

Tačiau ne viskas, kas susiję su pinigais, yra blogis. Kaip negali visi pasaulyje gyvenantys žmonės būti šventieji, taip jie visi negali būti ir sukčiai. Kiekvienas atvejis yra individualus ir svarbiausia išlieka geri ketinimai.

Turtas sugadina žmogų

Šis blokas irgi atsiranda dėl visuomenėje susiformavusių stereotipų. Nenorime būti neturtingi, bet taip pat bijome būti niekinami dėl uždirbtų turtų. Pinigai iš esmės nėra nei blogi, nei geri ir negali iš karto sugadinti žmogaus. Kur kas aktualiau yra tai, kaip žmogus leidžia tuos pinigus.

Per daug paisomi šie įsitikinimai gali nulemti nematomus pasąmonės blokus ir net vidines priešpriešas, kai trokštame būti turtingesni, bet bijome su tuo susijusių neigiamų dalykų. Galime tik mažiau pavydėti ir daugiau dėmesio skirti savo pačių gyvenimui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].