Daugeliui iš mūsų šeštasis pojūtis ne kartą padėjo sunkiose ir pavojingose situacijose. Intuicija yra galingas įrankis, padedantis pasiekti laimę, tačiau daugelis žmonių, dėl tam tikrų priežasčių, jos nepaiso. Papasakosime, kodėl tai būtina ištaisyti.

Atėjo laikas sužinoti, kodėl turėtumėte klausytis savo vidinio balso. Kadangi jis gali išgelbėti jus nuo visiško fiasko arba parodyti greičiausią kelią į pergalę, jums bus labai tikslinga sužinoti, kaip teisingai naudotis savo intuicija.

Kaip veikia intuicija?

Pirmiausia verta šiek tiek paaiškinti, kaip mokslininkai paaiškina intuiciją. Mūsų vidinė sąmonė yra žinių ir gyvenimiškos patirties rinkinys. Mokslininkai intuiciją apibrėžia kaip smegenų gebėjimą greitai įvertinti esamą situaciją ir priimti greitą sprendimą, pagrįstą ankstesne patirtimi.

Šeštojo pojūčio stiprumas ir veiksmingumas didėja tiesiogiai bei proporcingai įvairių anksčiau patirtų sudėtingų gyvenimo situacijų skaičiui. Pavyzdžiui, jei žmogui darbe dažnai tenka susidurti su toksiškais žmonėmis, po dešimties metų jis bus patyręs, kuris žmogus yra patikimas, o kuris ne. Jei jis nebus pakankamai dažnai bendravęs su tokiais žmonėmis, jam bus labai sunku įvertinti pasitikėjimo lygį.

Mūsų smegenys mokosi iš klaidų ir kaupia žinias apie patirtus išgyvenimus, todėl vėliau labai greitai galime įvertinti, ar nauja gyvenimo situacija yra panaši į daugybę kartų patirtą neigiamą situaciją. Mūsų pasąmonė siunčia mums signalus, kad panašią patirtį jau turėjome anksčiau. Ji bando priminti, kas mums nutiko panašiose situacijose praeityje, kad galėtume kaip nors apsisaugoti arba pasinaudoti palankia proga ir pasiekti sėkmę jau dabar.

Taip pat pasitaiko, kad žmogus nuspėja žmonių elgesį ar įvykius neturėdamas tokios patirties. Tai būdinga net ir vaikams, kurie, pavyzdžiui, kartais gali labai tiksliai atpažinti žmones, kuriais nereikėtų pasitikėti. Čia įsijungia aukštesnės galios. Ezoterikos žinovai teigia, kad kiekvienas iš mūsų yra sujungtas su Visata per subtilų energijos kanalą, kuriuo galime gauti nurodymus iš Visatos. Jie kyla per įvairias mintis, vaizdinius, emocijas bei jausmus.

Taip galima paaiškinti tai, kad net maži vaikai gali suprasti, ko jie neturėtų daryti arba, priešingai, ką turėtų daryti. Finansiškai neišprusę suaugusieji gali jausti, kad jų laukia svajonių sandoris ir gyvenimo planas. Jie tokiu atveju sugeba į ką nors investuoti ir gauti didelius dividendus. Taip pat būna atvejų, kai vidinis balsas liepia žmogui nevažiuoti į darbą automobiliu. Jis renkasi metro, nes paaiškėja, kad važiuodamas automobiliu jis būtų patekęs į siaubingą spūstį.

Tokių situacijų pasitaiko dažnai. Skeptikai sakys, kad tai tik atsitiktinumai. Jie teisūs, tačiau ne visi laimingi ar nelaimingi įvykiai yra atsitiktiniai. Intuicija mums padeda, bet vieniems dažniau, kitiems rečiau. Nereikėtų visko priskirti magijai, tačiau kartais Visata iš tiesų stebuklingai mumis pasirūpina. Tokiomis akimirkomis mes iš tiesų jaučiame, kad mūsų gyvenime yra kažkas aukštesnio.

Kodėl svarbu įsiklausyti į šeštąjį pojūtį

Atsakymą rasite aukščiau esančiose eilutėse. Nesvarbu, ar šiuo metu jums kalbantis vidinis balsas yra logiškas, ar aukštesnio dvasinio lygmens. Jei į jūsų protą įsiskverbia abejonės ar mintys apie tai, ką turėtumėte daryti čia ir dabar, neatstumkite jų. Jums nereikia suprasti jų prigimties. Tiesiog nepamirškite, kad jie yra tam, kad jums padėtų. Jei jums kyla abejonių, vadinasi, jos nėra atsitiktinės.

Šeštasis pojūtis yra mūsų pagalbininkas. Net jei jums atrodo, kad vidinis balsas supainiojo jūsų kortas ir privertė jus patirti nesėkmę, taip nėra. Gali būti, kad jūsų nesėkmės turi aukštesnę prasmę, kurią netrukus suprasite.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].