Iki kokio amžiaus galite vaikščioti nuogas priešais savo vaikus?

Jei esate sukūręs šeimą, tikriausiai bent kartą atsidūrėte nuogas priešais savo vaikus. Kartais tokios situacijos atsitinka visiškai netikėtai! Bet kuri mama ar tėtis žino, kad kai tik tampate tėvais, visi jūsų veiksmai yra stebimi. Pasislėpti nuo smalsių vaikų akių beveik neįmanoma!

Neseniai tėvų forume viena smalsi mama uždavė įdomų klausimą, kuris sukėlė aršias diskusijas internete. Štai ko ji paklausė: „kokio amžiaus jūs nustojote nuogas vaikščioti priešais savo vaiką (-us)“?

Be to, ji paklausė šio klausimo su šiuo komentaru:

„Mūsų septynerių metų sūnus, kai vakarais nusiprausia, paprastai vaikšto nuogas iki pat tos akimirkos, kol eina miegoti. Yra dar viena priežastis, kodėl vis dar persirengiu drabužius priešais jį: noriu, kad jis žinotų, kaip atrodo tikroji moteris. Turiu strijų, šiek tiek celiulito ir man nepakenktų numesti porą kilogramų. Be to, jo mažoji sesuo šiuo metu yra maitinama krūtimi, todėl jis nuolat mato mano krūtis. Man labai domina, kaip kitos šeimos tvarkosi su tuo“!

Žinoma, toks įdomus klausimas negalėjo likti neatsakytas. Kai kurie forumo lankytojai atsakė juokaudami. Viena jauna mama parašė:

„Paprastai aš leisdavau vaikučiams po namus vaikščioti be apatinių, tik su kelnėmis, todėl, kai pradėjau vaikams mauti apatinius, jie man pasakė: „Mama, gal tu pati geriau dėvėk dvi kelnes“?

Kita mama irgi pasidalino savo istorija:

„Mano mama visada ramiai keisdavosi drabužius trijų vaikų akivaizdoje. Ji tai gali padaryti net dabar, kai mes jau esame suaugę. Štai kodėl aš manau, kad ir man su tuo viskas gerai“.

Tačiau ne visus žmones traukia tokia idėja. Štai ką pasakė vienas tėtis, kuris nesutinka, kad rodyti nuogumą vaikams yra gerai:

„Prieš eidamas į kambarį su vaikais visada klausiu, ar jie yra apsirengę. Nustojau rodytis nuogas prieš juos, kai jiems sukako ketveri metai. Nors esu šios šeimos dalis, mėgstu išlaikyti tam tikrą intymumą, todėl mieliau drabužius persirengiu be žiūrovų“.

nuogas

Nepaisant to, didžioji dauguma forumo lankytojų galimybę persirengti prieš vaikus laikė visiškai normalia. Štai ką parašė viena anoniminė mama:

„Aš persirengsiu drabužius priešais savo sūnų, kol tai jam nekels kažkokių nepatogumų“.

Daugelis forumo dalyvių mano, kad visi šeimos nariai turėtų jaustis patogiai vieni prieš kitus. Štai vienas toks teiginys:

„Kai esu namie, rengiuosi taip, kaip jaučiuosi patogiai. Mano sūnus ir brolis, kurie gyvena pas mus, daro tą patį. Komfortas gali būti skirtingas: kai esame visiškai apsirengę, kai esame apsirengę tik apatiniais drabužiais, kai einame į sporto salę su šortais ar net tada, kai mūsų visai nėra! Mes darome, kaip mums patogu, bet visa kita mums netrukdo“.

Po karštų diskusijų atrodė, kad dauguma tėvų palaikė forumo lankytoją, kuris parašė:

„Turėtumėte nustoti tai daryti, kai kuris nors iš jūsų šeimos narių jaučiasi nepatogiai. Mūsų požiūris į nuogumą susideda tik iš to, ką jaučiame tuo metu“!

O ką galvojate jūs? Kokio amžiaus vaikams nebereikėtų matyti tėvų nuogumo? Padiskutuokime!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].