Visi žmonės nuo vaikystės mokomi, kad būtina laikytis higienos taisyklių, kad reikia stebėti savo sveikatą ir rūpintis savimi. Viską, ką jie išmoksta vaikystėje, žmonės bando taikyti ir visą likusį gyvenimą. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad visi savimi rūpinasi vienodai.. Kiekvienas žmogus laikui bėgant išsiugdo savo higienos įpročius. Kai kurie yra geri, o kai kuriuos kiti priskirtų prie blogų ir, kartais, net nepriimtinų. Taigi, ką kai kurie higienos įpročiai byloja apie žmogaus psichologines savybes?

REKLAMA

Savos higienos priemonės

REKLAMA

Jei žmogus į bet kokią kelionę pasiima savo muilą, dantų šepetėlį ir pastą, tai rodo, kad jis yra taupus ir gyvenime nori saugumo. Tokiam žmogui reikėtų įgauti daugiau pasitikėjimo savimi.

Viską pasiruošia iš vakaro

REKLAMA

Toks žmogus išdėlioja rūbus ir aksesuarus, kuriuos vilkės kitą dieną, dar praėjusios dienos vakarą. Tokie žmonės yra labai įžvalgūs ir nemėgsta netikėtumo, jiems patinka, kai viskas turi savo vietą ir laiką. Šie žmonės visuomet nori būti vienu žingsniu priekyje ir turėti laiko susidoroti su visomis įmanomomis užduotimis.

Kiekvieną rytą prausiasi po dušu

REKLAMA

Jei žmogus po dušu prausiasi tiek vakare, tiek ryte, tai reiškia, kad jis mėgsta visas emocijas laikyti giliai savyje ir nerodyti jų kitiems žmonėms. Toks žmogus taip pat mėgsta viską apskaičiuoti iki smulkmenų ir negali veikti be aiškaus plano.

Planų nesilaikymas

REKLAMA

Toks žmogus gali turėti savo higienos rutiną, tačiau tai nereiškia, kad jis jos laikysis kiekvieną dieną. Taip elgiasi tie žmonės, kuriems būdingas visuomeniškumas. Tokie žmonės mėgsta madą ir nori viską žinoti. 

minkštiklio

REKLAMA

Valo dantis po kiekvieno valgio

Dauguma žmonių valo dantis ryte ir vakare, bet yra tokių, kurie tai atlieka po kiekvieno valgio ar užkandžio. Tokiems žmonėms pasitikėjimas savimi yra nebūdingas, jie yra linkę abejoti kiekvienu savo žingsniu.

REKLAMA

Laikosi griežto grafiko

Šie žmonės savo higienos rutiną atlieka griežtai kiekvieną dieną ir tik nustatytu laiku. Tai jie darys net ir atostogų metu, ar išvykus į komandiruotę. Tokie žmonės mano, kad jei kas nors vyks ne pagal planą, tuomet jiems nesiseks ir jie negalės susitvarkyti su įvairiomis užgriuvusiomis užduotimis. Taip pat tikėtina, kad tokie žmonės turi problemų su savigarba.

REKLAMA

Nesilaiko grafiko

Tokie žmonės leidžia sau praleisti kai kurias higienos procedūras, pavyzdžiui, jie kartais nenusiprausia po dušu ar neišsivalo dantų. Tokie žmonės yra labai aistringi ir vertina savo laisvalaikį bei nori jį skirti išskirtiniai veiklai, kuri jiems atrodo naudinga. Taigi, iš tokių paprastų įpročių tikrai galima daug išmokti. Jie tiksliai parodo, kokias charakterio savybes tas žmogus turi.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].