Galingi ritualai, kurie pritraukia didelius turtus į namus

Net ir patys galingiausi ritualai nepadės pritraukti pinigų tiems, kurie guli ant sofos ir tingi pajudinti bent pirštą. Labai svarbu išsikelti tikslus, sunkiai dirbti. Veiksmingi ritualai padės išbristi iš skurdo tiems, kurie deda visas pastangas tai padaryti. Jie yra kaip trąšos jūsų įdėtam darbui ir geba jį padauginti.

Būkite atsargus atlikdamas ritualus! Jei netikite jų jėgomis ir norite pabandyti tik dėl smalsumo, neturėtumėte to daryti. Tai gali atsisukti prieš jus. Ritualai padės, tik jei tvirtai tikėsite.

kelionę

Žvakės dagtis

Paimkite žvakę ir atsargiai pašalinkite dagtį. Padėkite jį ant stiklinės plokštelės ir uždekite dagtį iš abiejų pusių. Deginimo metu reikia ištarti stebuklingus žodžius Ugnis yra amžina dvasia, pažymėta auksu.

Greitai užgesinkite liepsnas. Sudegęs dagtis dabar tarnaus jums kaip pinigų talismanas. Įdėkite jį į savo piniginę, į skyrių, kur nieko daugiau nėra. Dagtis pritrauks finansinę vibraciją ir finansinę sėkmę.

Kišenės su sagomis

Raskite drabužį, kuriame būtų kišenė su sagomis. Ten įdėkite aukso spalvos monetą, tačiau neužsekite sagos. Nenešiokite drabužio visą dieną. Kartkartėmis apverskite monetas rankomis, leiskite joms įsikrauti jūsų energijos. Taip pritrauksite turtus. Praėjus dienai, perkelkite šias monetas į atskirą piniginės skyrių.

Pilnatis

Šis ritualas padės jums pasigaminti galingą pinigų talismaną. Pilnaties metu paimkite monetą ir padėkite naktį ant palangės. Reikia, kad ant jos kristų mėnulio šviesa.

Antrą naktį išgerkite stiklinę vandens ir įdėkite monetą į ją. Trečią – įdėkite šaukštą medaus. Jau ketvirtą vakarą jūsų moneta pavirs galingu talismanu. Išimkite, nuplaukite, nusausinkite, įvyniokite į popieriaus lapą ir įdėkite į savo piniginę.

Deganti žvakė

Šiam ritualui reikia popieriaus lapo, raudono rašiklio, žalio vaško žvakės ir eterinio aliejaus. Ant lapo užrašykite jums reikalingą sumą. Pastatykite žvakę ant popieriaus lapo, ištepkite ją eteriniu aliejumi ir uždekite. Kol žvakė degs, turite protiškai kreiptis į aukštesnes jėgas, įvardinti sumą, išsamiai pasakyti, kodėl jums reikia pinigų, kam juos išleisite. Tikslai turėtų būti tik kilnūs.

Prašykite tik realios sumos. Jei nurodysite milijardus, noras gali paprasčiausiai atsisukti prieš jus. Ritualas gali būti atliekamas keletą kartų su ta pačia žvake. Surinkite ir laikykite tirpstantį vašką slaptoje vietoje.

Lai sėkmė jums nusišypso!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].