Stiprus biologinis laukas yra raktas į gyvenimo sėkmę. Šios srities ekspertai paaiškino, koks elgesys užkerta kelią į laimę ir atneša tik problemas, taip pat niokoja mūsų aurą.

Dažniausiai negatyvumo, nesėkmių ir problemų priežastis kiekvieno žmogaus gyvenime yra bumerango dėsnio pasekmės. Jei norite būti laimingi, geriau niekam nestokite skersai kelio ir nedarykite toliau aptariamų veiksmų. Kuo geresni būsite, tuo greičiau gausite tai, ko iš tiesų norite.

Kenkimas kitiems žmonėms

Nesvarbu, žala yra psichologinė ar fizinė. Jei kam nors pakenksite dėl to, kad koptumėte karjeros laiptais ar užimtumėte aukštas pareigas, tai neišvengiamai sutrikdys jūsų energijos pusiausvyrą, susilpnins jūsų biologinį lauką ir sugadins jūsų karmą. Nereikėtų tikėtis, kad jums gyvenime seksis lipant per kitų galvas. Jei ką nors įskaudinsite, jūsų laimė bus trumpalaikė, o nuopuolis bus labai skausmingas ir netikėtas.

Jei žalą padarysite ne tiesiogiai, o per magišką poveikį, pasekmės bus lygiai tokios pačios. Nemanykite, kad tokiu atveju galėsite išvengti skaudaus likimo. Tiesiog nereikia niekam stengtis pakenkti.

Manipuliavimas

Manipuliavimas yra dar vienas blogas veiksnys, galintis sugadinti jūsų gyvenimą. Daugelis žmonių kartais naudoja apgaulę, kad priverstų aplinkinius daryti tai, ko jie nori. Pasekmės tokios pačios kaip ir pirmojo punkto atveju – karmos problemos bei sėkmės praradimas. Kai kuriais atvejais net gali kilti sveikatos problemų.

Ypač pavojinga žaisti kaltės jausmu. Jei priversite žmogų patirti šį jausmą, nesitikėkite nieko gero. Likimas taip pat gali paskatinti jus pradėti kaltinti save dėl to, ką padarėte praeityje. Tik laiko klausimas, kada tokios mintys jus užklups. Būkite tikri, kad mintys ateis, nebent nuoširdžiai paprašysite atleidimo to, kurį įžeidėte.

Kerštas

Kerštingi žmonės niekada nebūna laimingi. Žinoma, sukurti keršto planą ir jį įgyvendinti nėra tas pats, tačiau net ir galvodami apie kerštą, tik dar labiau pabloginate savo padėtį. Tokios mintys neveda prie nieko gero.

Kai žmogus keršija kitam žmogui, jis neatkuria teisingumo. Jis padaro blogą poelgį, už kurį taip pat turės pilnai atsakyti. Visata neskiria tų, kurie keršija kilniai, ir tų, kurie daro blogį dėl kokių nors kitų priežasčių. Blogas poelgis yra blogas poelgis – nei daugiau, nei mažiau. Todėl primygtinai patariame niekada niekada nemėginti keršyti, juk ne veltui sakoma, kad taip iškart kasate dvi duobes.

Piniginės paskolos

Kartais paskolos ar grynųjų pinigų paskolos ėmimas yra pateisinamas, pavyzdžiui, kai norite sutaupyti arba plėsti savo verslą. Jei tiesiog norite įsigyti ne tokį svarbų daiktą, įsiskolinimas gali sužlugdyti jūsų finansinę sėkmę. Tai ypač aktualu emocingiems žmonėms, kurie negali susitaikyti su mintimis, kad yra kam nors ką nors skolingi.

Greitų sprendimų priėmimas

Žmonės nesupranta ir iki galo nesuvokia, kokią didelę klaidą daro, kai gyvenime priima skubotus sprendimus. Kiekvienai situacijai reikėtų priimti kelis teisingus sprendimus. Kai žmogus ima skubėti, jis nepastebi galimų geresnių problemų sprendimų. Skubėjimas yra dažna ir labai neįvertinta klaida, kuri neleidžia būti laimingam arba užkerta kelią į laimę.

Bandymas padėti kitam žmogui darant žalą sau

Yra daug žmonių, kurie nemoka pasakyti „ne“. Jie sutinka padėti tiems, kurie neatsako taip pat. Grubiai tariant, jie eikvoja savo laiką ir energiją. Žinoma, taip būna ne visada, tačiau neretai tokiais žmonėmis pasinaudoja manipuliatoriai ar tiesiog toksiški asmenys. Tai užkerta kelią į laimę, nes energija iš tikrųjų eikvojama veltui, nes kažką darote dėl žmogaus, kuris nieko nedaro dėl jūsų. Prisiminkite apie save. Sveikas ir saikingas egoizmas nėra nieko blogo.

Problemų nepripažinimas bei pokyčių baimė

Daugelis žmonių paprasčiausiai nenori savęs vertinti ir analizuoti savo elgesio. Jei perskaitę šį straipsnį suprasite, kad galite sau pakenkti, bet nusprendėte kažkodėl to nedaryti, tai nieko gero neduos. Permainų baimė pavers jus situacijos įkaitais, blokuos čakras ir atims iš jūsų sėkmę. Nebijokite keisti savo gyvenimo. Nedarykite daugelio žmonių klaidos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].