Ekstrasensas papasakojo, kaip pritraukti meilę

Ekstrasensas Gibertas išvardino keletą veiksmų, kuriuos reikia atlikti, kad meilė, aistra ir noras atgytų. Pasak „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojo, kiekviena moteris gali spinduliuoti pasitikėjimą, kuris privilioja sėkmingus vyrus. Tam reikia išeiti iš namų tinkamai nusiteikus.

Visų pirma, pasak Giberto, širdis turėtų būti išlaisvinta iš susierzinimo. Atleidimas leidžia žmogui „atsigaivinti“ ir „išsivalyti“, kad jis pritrauktų meilę. Prieš išeidamas iš namų, turite šiek tiek pamedituoti: užmerktomis akimis tris kartus giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, mintyse eikite per visą kūną ir jį pajauskite, prisiminkite laimingiausią gyvenimo momentą, nukreipkite jo energiją tiesiai į širdį ir tokia nuotaika išeikite iš namų.

Ekstrasensas Vitalijus Gibertas teigė, kad būtina atsikratyti baimės susitikti su meile. Jis priminė, kad pirmiausia žmogus yra ne išvaizda ir elgesys, o energija, kurią jis skleidžia. Tai ir pritraukia sielos draugą.

„Meilė yra jūsų gyvenimo nepasitenkinimo ir priėmimo nebuvimas. Aš nuoširdžiai tikiu, kad prieš tai, kai tampa įmanoma užpildyti širdį nuostabiais jausmais, reikia atsikratyti visko, kas trukdo, pvz., paleisti žmones, kurie neteikia džiaugsmo, ir pagaliau suvokti, kad gyvenimas yra pats ryškiausias įvykis“, – pažymėjo ekstrasensas.

Vitalijus Gibertas įsitikinęs, kad tikroji meilė yra besąlygiškas jausmas, į kurį reikia pasinerti stačia galva, išgyventi kiekviena savo kūno ląstele. Nuoširdus atvirumas pasauliui gali pritraukti šį jausmą, kurio visi ieško.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].