Kiekvienas įrengia savo namus pagal savo skonį. Kažkas mėgsta klasiką, o kažkas yra minimalizmo gerbėjas. Bet kuriuose namuose yra daiktų, kurie ne tik juos apkrauna, bet ir slegia nuotaiką bei bendrą atmosferą. Kokie daiktai neša namų energijos griovimą?

Ženklai ir prietarai: ko reikia atsikratyti?

1. Seni batai – suplyšusios ir dėvėtos šlepetės, batai ir kiti daiktai uždaro materialinės gerovės energijos kanalą, blokuodami kelią į finansinius srautus.

2. Sugedęs laikrodis – neša neigiamos energijos srautą, susijusį su laiku. Jis priverčia žmones vėluoti ar skubėti, dažnai daryti klaidas, ir priimti su laiku nesuderinamus sprendimus. Jei laikrodžio negalima sutaisyti, tuomet geriau jo atsikratyti.

3. Senos šluotos yra ne tik nešvarumų šaltinis ir netvarkingas daiktas. Šluotos pritraukia neigiamą energiją ir ligas, todėl jas reikėtų laiku pakeisti.

4. Sugedusi buitinė technika ir namų apyvokos daiktai – populiarūs įsitikinimai teigia, kad jie blokuoja teigiamą energiją. Žmonių gyvenime tai pasireiškia nesėkmių šleifu.

5. Įskilę akiniai ar veidrodžiai – jie turi būti švarūs ir be įtrūkių, kad šeimos nariai nepatirtų bėdų.

6. Nuotraukos su trūkumais – seni archyvai kaupia neigiamą energiją, o nuotraukos defektai sukelia bėdų jose vaizduojamiems žmonėms.

7. Suskilę indai – atneša ligas ir finansinius nuostolius visiems šeimos nariams, geriau juos nedelsiant išmesti.

8. Pamiršti kitų žmonių daiktai – juos reikia kuo greičiau grąžinti arba išmesti, nes daiktai kaupia jų savininkų energiją, dažnai nedraugišką ar skausmingą.

9. Dovanos iš nemalonių žmonių – jos tik gadina nuotaiką, paversdamos kambarį psichologiškai nepatogia vieta.

10. Suplėšytos piniginės ir suskilusios taupyklės – visi daiktai, kuriuose yra pinigų, turi būti nauji ir nepažeisti. Tokie dalykai negali tapti gerovės šaltiniais ir tik sukelia nuostolius.

11. Gėlės – vampyrai – ne visas šviežias gėles galima laikyti namuose, net jei jos gražios ir puošia interjerą. Kai kurie augalai daro neigiamą poveikį žmonėms ar gyvūnams:

Monstera
Skindapas
Chlorofitas
Papartis
Orchidėja
Kinrožė
Šeflera
Smidrai
Kipras
Tuja
Sansevjera
Rozmarinas

Gėlės, labiausiai tinkamos namams, augalai – donorai:

Geraniumas
Puansetija
Kalisia (auksiniai ūsai)
Saintpaulija
Kaktusas
Tradeskantė
Amarilis
Citrusiniai augalai
Alijošius
Krasula (pinigų medis)
Fikusas
Paprastasis granatmedis

Manoma, kad dirbtinių gėlių negalima laikyti namuose, nes jos skleidžia ardomąją, vienatvės ir ligų energiją.

  1. Mirusiųjų daiktai, gyvūnų odos ir ragai – mirusiųjų energija ardo gyvųjų gyvenimą.
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].