Dovanos. Ar žmogui reikia prašyti dovanų ir kaip tai daryti?

Jūs, žinoma, galite sušukti: „Ei! Ir kodėl turėčiau galvoti apie tai, kokios dovanos galiu paprašyti? Normalus vyras pats turi žinoti viską! “ Graži utopija, kuri atitenka vienai moteriai iš tūkstančio, nėra faktas: didžioji dalis vyrų yra nedėmesingi ir pasinėrę į savo problemų sprendimą. Niekas nepasikeis, kol nepaimsite problemos už rankos ir nueisite su ją pas psichologą. 

REKLAMA

Dovanos

Bent kartą jūs turėjote mintį, kad kiekvienas normalus vyras miega ir sapnuoja, kaip jis gali pradėti dovanoti, ir kodėl tai gyvybiškai svarbu jam pačiam? Juokinga skaityti, ar ne? Juokinga, jei tai nebuvo tiesa. Išsklaidysime porą kvailų mitų, gyvenančių jūsų galvoje, todėl atidžiai perskaitykite.

REKLAMA

Kokios dovanos paprašyti

Atminkite, jūs turite norėti dovanų! Nes kitaip atrodo, kad mokate būti patenkintos mažomis smulkmenomis ir dėl to nėra ko vėl stengtis. Jūsų vyras pagal nutylėjimą nesugalvos pats ir to nepadarys. Ar jūs susituoksi? Šią pralaimėjimo filosofiją reikia sudeginti, o pelenus išsklaidyti vėjyje. Žinoma, ne pažodžiui.

REKLAMA

Dovanos

Įsivaizduokite, kad jūsų vyras nėra telepatas! Akivaizdu, kad susitikimo metu jis turėtų pateikti jums savo gyvenimo aprašymą, kuriame turi būti atsižvelgta į šį punktą, tačiau jūs buvote tokia įkvėpta, kad šiek tiek pamiršote. Mes su visa atsakomybe informuojame – telepatai egzistuoja tik per televiziją.

REKLAMA

Jei gurkšnojate šampaną, o vyras pripila daugiau, tai dar nereiškia, kad jis skaito jūsų mintis, jūs esate tiesiog galvojate paties ilgio bangomis. Visais kitais atvejais turėsite būti kantrios ir išmokti perduoti savo norus jo stačiakampėms smegenims. Atminkite – to negalima išvengti, todėl pasirinkite tinkamą atsuktuvą, kad galėtumėte efektyviai atidaryti vyriškos kaukolės dėžutę.

REKLAMA

Dovanos

Ši mintis taip pat turi amžiams palikti galvą. Štai pavyzdys, kuris parodys problemą. Pvz., Jūs paprašote nusipirkti jums „Lada Priora“ (mes net neįsivaizduojame, kodėl jums to reikia), tačiau jis artikuliuoja / pamiršta / nenori. Jūs rėkiate jam į veidą, mėtote indus ir pati nusiperkite nelaimingą Priora. Taigi: jūs arba prašote, ir jis daro, arba neprašote, ir viskas vysta savaime. Jokio įžeidimo = viskas gerai.

REKLAMA

Tai yra karališkasis pasididžiavimas, kuris leidžia jums patempti apatinę lūpą ir  pakelti nosį. Kai ištekėjote, tai dar nereiškia, kad turite vienodą statusą su vyru. Idealių žmonių nėra, tavo vyras nėra išimtis. Dėl daugybės rūpesčių ir problemų jis gali pamiršti kažką labai svarbaus jums, o ne labai svarbaus jam (ne telepatas, atsimenate?). Paminkite pasididžiavimą ir tiesiog priminkite jam, kas čia blogo?

REKLAMA

Dovanos

Tai nereiškia, kad turėtumėte pasirūpinti drebulės paketu ir pasiruošę savo prašymais išstumti jį į kitą pasaulį. Nes prašymas nėra reikalavimas, ne ultimatumas, ne prievarta ar pažeminimas. Net jei jis kaltas, viską darykite subtiliai. Ar mylite savo tėtį? Pabandykite paklausti švelniai, su šypsena, nebijodami parodyti savo silpnybės. O gal turėjote beviltišką užgaidą būdama vaikas?

REKLAMA

Išmokite prašyti visur: sporto salėje, biure, degalinėje. Ir pamatysite nuostabius pokyčius. Atverkime paslaptį: moteris, kuri dažniausiai atkreipia į save dėmesį per prašymą vyrų akimis, atrodo daug patraukliau. Patikėkite, net kiti vyrai ims pavydėti.

REKLAMA

Dovanos

Tačiau nepriimkite visko savaime suprantamu dalyku. Jei jis jums padovanos gėlių, kurių išvaizda jums nepatinka, negalvokite, kad jis ir toliau dovanos gėles, jei parodysite nepasitenkinimą. Greičiausiai jis tiesiog apsisuks ir eis pas moterį, kuri, skirtingai nei jūs, žino, kaip būti dėkinga. Ir nereikia šių nepadorių minčių: visiškai užteks dėkingos šypsenos ir džiaugsmingos padėkos.

REKLAMA

Niekas neatšaukė pagarbos; juk tai tas pats asmuo, kurį kadaise įsimylėjote. Nors, žinoma, tikrieji jūsų santykių motyvai niekam nežinomi, tikėtina, kad net jums patiems. Jei leisite sau nepagarbiai elgtis su savo vyru, tai jį tik įskaudins, nuvertins jo savivertę ir tai, savo ruožtu, paveiks finansus. Taigi iš kur atsiras dovanos?

REKLAMA

Dovanos

Prašyti dovanų yra būtina, svarbu ir naudinga jūsų abiem. Darykite tai ne mintimis, o žodžiu, kaip yra. Su pagarba, su silpnumu, nuoširdžiai, pakankamai atsargiai.

REKLAMA

Gebėjimas duoti ir imti, kad ir koks dviprasmiškas jis skambėtų, sukuria harmoniją tarp vyro ir moters. Išmokite klausti ir pasakyti „ačiū“, tai paprasta ir suprantama meilės formulė, o dėkingas vyras niekada nepamirš padovanoti dovanų moteriai, kupinai išminties. 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].