Dietologai teigia, kad bloga nuotaika gali būti kalta dėl papildomų kilogramų

Jei bandėte tūkstantį būdų, kaip atsikratyti papildomų kilogramų ir jei jie visi buvo nesėkmingi, vadinasi, kažką darote ne taip, tad šis straipsnis kaip tik jums! Galbūt pasirenkate netinkamą dietą? O gal jus dažnai kankina bloga nuotaika?

REKLAMA

Pasak dietologo Juan Manuel Romero Villo (Juan Manuel Romero Villa), jūsų nepavykusių bandymų iniciatorius numesti svorio, gali būti ne kas kita, o jūsų bloga nuotaika. Taip! Laikas pradėti šypsotis ir nustoti pykti ant kitų, nes dietologas teigia, kad pyktis padaro žmones apkūniais. Jis net parašė knygą apie tai!

REKLAMA

10, bloga nuotaika

Kas nutinka, kai supykstame? 

Dietologas Juan Manuel Romero Villa tai paaiškina taip: „Kai susierziname, organizmas išskiria hormonus, vadinamus adrenalinu ir kortizoliu, kurie sumažina ląstelių gebėjimą išskirti energiją. O koks viso to rezultatas? Tai – jūsų padidėjęs svoris!“

REKLAMA

Dabar jūs žinote, kodėl reikia dažniau šypsotis ir nustoti gadinti kitų gyvenimą. Laimingi ir optimistiški žmonės numeta svorio daug greičiau, nei pikti ir visuomet suirzę!

REKLAMA

Pasidalinkite šia naudinga informacija su draugais. Gyvenkite harmoningai, laimingai ir džiaugsmingai! Linkime su niekuo nesipykti ir visuomet jausti šilumą širdyje.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.