Nė vieno Zodiako ženklo negalima pavadinti vienareikšmiškai blogu ar geru. Visi žmonės turi tam tikrų charakterio bruožų, dėl kurių daugelis aplinkinių gali jų pradėti nekęsti. Metas išsiaiškinti, kodėl aplinkiniai nemėgsta Jaučio ženklo žmonių.

Neapykanta yra jausmas, kurio daugeliu atvejų neįmanoma sureguliuoti. Bet kas gali mus erzinti be jokios priežasties. Kalbant apie Jaučius, su jais susijusios visos priežastys slypi jų paviršutiniškame elgesyje.

Rugpjūčio 11 dienos horoskopas Jaučio atstovams

Godumas

Jaučių meilė pinigams ir materialinėms vertybėms yra pernelyg didelė. Dėl to Jaučiai atrodo labai egoistiški ir godūs. Atrodo, kad jie nori tik darbuotis ir viskas. Jie dažnai verčiasi per galvą dėl tikslo – paaukštinimo, uždarbio, premijų, viršininkų ar partnerių autoriteto ir pripažinimo.

Noras pasipuikuoti

Šis punktas yra tarsi pirmojo punkto tęsinys. Žmonės dažnai nekenčia Jaučių, nes jie mėgsta prieš kitus puikuotis. Tai reiškia, kad jie dažnai giriasi tuo, ką daro, ir stengiasi visiems aplinkiniams parodyti, kokie jie šaunūs, sėkmingi, gražūs ir panašiai. Jie uždirba pinigus ir dirba daugiausia dėl to, kad kažką įrodytų kitiems žmonėms. Daugelis žmonių tai pastebi, todėl jie nemėgsta Jaučio ženklo atstovų. Dėl pasipūtimo ir netikrumo Jaučiai dažniausiai negali būti daugelio kitų Zodiako ženklų geriausių draugų sąraše.

Pasyvumas

Jaučiai niekada niekur neskuba. Jie nuolat vėluoja, mėgsta ramiai keliauti automobiliu ir pėsčiomis. Jiems nerūpi, kas vyksta aplinkui, nebent juos stebi entuziastingi priešingos lyties atstovai. Susidaro įspūdis, kad Jaučiai taip elgiasi specialiai, kad erzintų visus aplinkinius. Nesvarbu, ar tai yra tiesa, ar ne, nes jiems tai puikiai sekasi.

Amžini nesutarimai su visais

Dar viena svarbi ir neįtikėtinai erzinanti Jaučių savybė. Jie visada su visais ginčijasi, nes paprasčiausiai nežino, kaip parodyti savo stiprybę. Jie nesileidžia į kompromisus ir nepripažįsta, kad gali klysti.

Nevaldoma agresija

Apskritai, Jaučiai yra labai ramūs. Bet kartais jie praranda savitvardą ir jų niekam nepavyksta sustabdyti. Lengviau pabėgti ir pasislėpti nuo jų akių, kad nepakliūtumėte po jų karšta ranka. Šie žmonės yra labai karštakošiai ir nekantrūs. Jei matote, kad Jautis pradeda susierzinti, geriau nieko nesakykite. Todėl su Jaučiais bendrauja tik kantriausių Zodiako ženklų žmonės. Likusieji tiesiog neturi jėgų toleruoti tokio Jaučių elgesio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].