Kai kurie daiktai išlaiko savininkų energiją: ir gerą, ir blogą. Kviečiame sužinoti, kokių daiktų negalima skolintis bei skolinti kitiems!

Šluota

Manoma, kad nušluodami šiukšles išvalome savo erdvę. Galima sakyti, kad šluota reguliariai sutvarko visą mūsų netvarką. Skolindami savo šluotą, pavyzdžiui, kaimynams, mes tarsi perleidžiame jiems savo šiukšles ir problemas. Štai kodėl šluotos negalima skolinti, net jei jūsų jos paprašys bent 10 minučių. Beje, senos šluotos negalima niekam atiduoti – ji turi būti išmesta, kad pašalintų visas su ja susijusias problemas ir sunkumus.

Druska

Druska yra galinga medžiaga, sugerianti energiją. Druskos negalima skolinti, tik dovanoti. Jei jūsų kaimynai paprašė jūsų druskos, galite ją duoti, tik jokiu būdu neprašykite jos grąžinti atgal. Priešingu atveju galite prarasti ryšį su artimaisiais ir patirti finansinių nuostolių – druskos galia yra labai labai didelė.

Indai

Indai, kuriuose ruošiame maistą ir iš kurių valgome, taip pat kaupia mūsų energiją. Mes juos laikome rankose, liečiame lūpomis – dėl šio artimo kontakto mūsų patiekalai mus ir maitina, ir palaiko. Bet jei nuspręsite indus kam nors atiduoti, tada prarasite dalį savo energijos, o indai „kentės“ ir bus priversti tarnauti kitam žmogui. Ypač kenksmingi sugadinti indai: puodelis su nuskelta rankena arba įskilusi lėkštė.

daiktai

Drabužiai

Daugelis nesupranta, kad drabužiai labai stipriai sugeria mūsų energiją, kad suknelės ar džinsų pakeitimas, leidimas kažkam dėvėti jūsų batus yra tiesioginis kelias į savo paties praradimą. Ypač kenksminga skolinti batus, nes būtent batai dažnai neša neigiamą savininko energiją. Niekam neleiskite nešiotis savo daiktų ir nedėvėkite svetimų žmonių batų ir drabužių.

Papuošalai

Papuošalai, ypač su natūraliais akmenimis arba pagaminti iš sidabro ar platinos, išlaiko savininko tvirtumą ir daro didžiulę įtaką gyvenimui. Jei nenorite atsisveikinti su savo sveikata, neleiskite niekam dėvėti jūsų auskarų ir žiedų. Net svarbiuose renginiuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].