Numerologai teigia, kad buto ar namo numeris gali atspindėti, kokia atmosfera vyrauja toje gyvenamojoje patalpoje.

Kad sužinotumėte reikiamą savo namo numerį, turite sudėti savo namo ar buto numerį sudarančius skaičius tol, kol liks tik vienas skaitmuo.

Pvz., jei jūsų buto numeris yra 14, tada atitinkamai 1 + 4 = 5. Tai bus reikiamas jūsų namo skaičius!

Ir dabar iššifruokime jį!

1 numeris

Šių namų aplinka skatina kūrybiškumą ir verslumą. Būstas tinka dinamiškam asmenybei, kuri dirba namuose, arba visiems, kurie pasižymi išskirtiniu mąstymu.

Ryžtingi ir talentingi žmonės čia jaučiasi it žuvys vandenyje ir pasiekia sėkmę. Bute, kurį globoja 1-asis numeris, visada vyksta daug įdomių dalykų.

Ko reikėtų vengti? Perteklinių bandymų priversti visus dalintis savo mintimis ir jausmais, taip pat reikalauti, kad šeimos nariai nuolat būtų kartu.

Šiame name kiekvienas žmogus privalo turėti savo erdvę!

2 numeris

Čia vyrauja svetinga atmosfera, o virdulyje visada paruoštas karštas vanduo arbatai ar kavai.

Namas tinka vienas kitą mylintiems, švelniems žmonėms, kurie mėgsta svečius. Tai puiki vieta susitikimams ir draugiškiems susibūrimams, nes ji spinduliuoja komfortą ir harmoniją.

Ko reikėtų vengti? Netvarkos. Ji dirgina žmones ir neigiamai veikia kiekvieno šeimos nario nuotaiką. Bus tvarka – viskas bus gerai!

3 numeris

Tai yra namas, kuriame visada viešpatauja linksmybė. Jis tinka kūrybingiems žmonėms ir net debesuotu oru atrodo užtvindytas saulės ir šilumos.

Toks namas ypač palankus didelėms šeimoms!

Ko reikėtų vengti? Bandymų būti griežtiems ir rimtiems. Jūsų noras nustumti linksmybes į šoną pakenks namų energijai ir sugadins gyventojų nuotaiką.

4 numeris

Pagrindinis šio namo principas yra sveikas protas. 4 numeris skatina praktinį požiūrį ir ragina šeimos narius įsipareigoti.

Kasdien čia tvyro Įprasta ir sveika atmosfera. Galite naudoti savo namus kaip biurą. O jūsų kaimynai visada jus gerbs.

Ko reikėtų vengti? Nepalikite atvirų durų ir langų, kai išeinate iš namų. Saugumas yra labai svarbus jūsų namams.

5 numeris

Tai tikras nuolat zvimbiantis bičių avilys, kuriame nėra nieko įprasta, o baldai nuolat perkeliami iš vienos vietos į kitą.

Vaikai ir augintiniai čia puikiai jaučiasi. Tai modernus namas, kuriame vystosi progresyvūs požiūriai.

Ko reikėtų vengti? Aiškintis santykius ir bandyti susitaikyti po ginčo. Jei to reikia, išeikite iš namų ribų. Jis tiesiog nėra skirtas abipusiems kaltinimams ir kovai.

Nekvieskite pagyvenusių giminaičių gyventi su jumis – tai įskaudins kiekvieną šeimos narį!

6 numeris

Butas sukuria atmosferą, kurioje šeimos ryšiai ir jausmai turi ypatingą reikšmę. Čia gerbiamos tradicijos, o visų šeimos narių bendradarbiavimas ir solidarumas yra pagrindiniai laimės veiksniai.

Ko reikėtų vengti? Nepamirškite savo šeimos relikvijų ir vaikų kūrinių – visa tai turėtų puošti namų sienas. Visi šie brangūs dalykai yra itin svarbūs sveikai ir laimingai atmosferai jūsų namuose.

7 numeris

Vienatvė ir mokymasis yra sveikintini šiuose namuose, kuriuose vyrauja atsipalaidavimo atmosfera, tinkama meditacijai.

Kiekvienas, kuris ieško išminties, čia ras prieglobstį, o kiekvieno šeimos nario autoritetą ir nepriklausomybę palaiko jo giminaičiai.

Šis namas gali tapti ramia prieplauka tiems, kurie kada nors buvo nusivylę pasauliu ar žmonėmis.

Ko reikėtų vengti? Tylos sutrikdymo. Garsi muzika, šunų lojimas ir net ryškus interjeras kategoriškai netinka namui, kurį globoja numeris 7.

8 numeris

Šis namas puikiai tinka atsakingiems ir pasitikintiems žmonėms, kurie tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo.

Buto atmosfera padeda užtikrinti gerą mokymąsi, vystymąsi ir sėkmingą verslą, naudingą visuomenei.

Ko reikėtų vengti? Džiovintų gėlių, nešvarių užuolaidų ir dryžuotų tapetų. Šis namas suteikia maksimalų komfortą savo gyventojams tik tada, kai jis yra nepriekaištingas.

9 numeris

Ši vieta skirta atviriems, gailestingiems ir tolerantiškiems žmonėms. Šis namas reikalauja gilių minčių ir gilaus supratimo, psichinių ir fizinių horizontų išplėtimo.

Šio buto gyventojai visada pasiruošę padėti net svetimšaliui. Jie gali būti vadinami tikrai laimingais ir dvasiškai pakylėtais žmonėmis!

Ko reikėtų vengti? Sprendimo namuose verslo klausimais. Išimtys yra meno ir labdaros sritys.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].