2022 metų gegužės mėnuo yra Žaliosios arba Medinės gyvatės, Yi Sy, mėnuo.

Metų Jang medžio kamienas perims Mėnesio In medžio lapiją.

Viskas, kas buvo kardinaliai atsiradę balandžio mėnesį, bus toliau plėtojama.

Daugiausia aktyviai dalyvaujant ne svarbiausiems asmenims, o jų patarėjams ir įgaliotiniams. Vyks aktyvus tikrovės pertvarkymo procesas: atsisveikinimas su tuo, kas sena ir atgyvenę, teritorijų valymas ir dirvos paruošimas naujam gyvenimui.

Kartais viskas vyks chaotiškai ir už bet kokių taisyklių ribų, kaip sakoma, priklausomai nuo situacijos. Mėnesio nuotaika diktuos ryškų norą pasislėpti ir pabėgti nuo nelaimių ir katastrofų.

Mąstysenoje bus didelis noras atsiriboti nuo vykstančio šurmulio ir eiti savo vidiniu keliu, nesiimant aktyvaus socialinio vaidmens.

Tigrams, Kiškiams ir Drakonams tai gali net sukelti vienišumo jausmą ir norą gyventi atsiskyrėlišką gyvenimą.

Mėnuo žada būti turiningas tiems, kurie gimė Kiaulės metais ir tam tikrais mėnesiais (po lapkričio 4-8 d.), taip pat tiems, kurie gimė metais, pasibaigiančiais skaičiumi 1.

Žmonėms, kurie yra gimę Beždžionės metais, bus nelengva. Baudžiamasis ugnies aspektas jiems gali sukelti įvairių problemų. Tam tikru metu tai gali paveikti beveik visus.

Svarbu paminėti, kad šį mėnesį tam tikra prasme sąveikaus abi keliaujančios Arklio žvaigždės. Tai dar labiau padidins informacijos srautą, norą keistis, judėti, kraustytis ir keliauti.

Gimusiems metais, kurie baigiasi 2 ir 3, padės Kilnaus žmogaus žvaigždė. Šį mėnesį šie žmonės turėtų aktyviau naudotis savo ryšiais, kad pasiektų dabartinius ir ilgalaikius tikslus.

Gimusiems metais, kurie baigiasi skaičiumi 4, patariama mokytis ir tęsti ilgai planuotas studijas. Gegužės mėnesį jų Akademinės žvaigždės galia bus pati didžiausia.

Gimusiems metais, kurie baigiasi 6 ir 8, Klestėjimo žvaigždė bus labai stipri. Šie žmonės turės gerų pelno perspektyvų.

Priešingai, gimę Beždžionės, Žiurkės ir Drakono metais turėtų saugotis tam tikrų nuostolių. Stenkitės vengti pernelyg didelių gyvenimo reikalavimų ir teisingai susidėliokite prioritetus.

Tiesą sakant, gegužės mėnesį tai bus aktualu visiems. Nes balandžio mėnesio Bankroto žvaigždę keis gegužės mėnesio Bankroto žvaigždė. Tokiais laikotarpiais žmones dažniausiai persekioja  įvairios finansinės nesėkmės. Tai tikrai ne tinkamas laikas rizikingiems piniginiams sandoriams.

Ypač taip vadinamomis energijos susidūrimo dienomis: 2022 m. gegužės 10 d. ir gegužės 22 d. Senovės Kinijoje tos dienos niekada nebuvo naudojamos svarbiems kūrybiniams darbams ar naujiems projektams pradėti.

Tinkamai nusiteikite gegužės mėnesio energijoms!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].