Atskleistos trys paslaptys, suteikiančios stebuklingos galios įprastai maldai!

REKLAMA

1. Nuoširdžiai melskitės – sutikite, kad karšta motinos malda už sergantį vaiką duotų rezultatą greičiau nei įprasta kunigo malda iš pareigos.

REKLAMA

Kuo labiau maldai atsiduodate, tuo labiau ji paveikia jus supantį pasaulį. Nuoširdi malda kartais gali padaryti tikrus stebuklus.

REKLAMA

Beje, nepamirškite, kad kartais geriau išsakykite visas savo mintis Dievui, nebūtinai turite melstis išmoktomis maldomis.

REKLAMA

2. Vienatvė – geriau sakykite maldą, kai esate vieni, o dar geriau – po ilgo pasninko, tada jūsų siela bus labai arti Dievo.

REKLAMA

3. Nelaukite rezultato – kiekvienas tikintysis turi pasikliauti Dievu, Dangiškasis Tėvas daug geriau mato žmogaus poreikį.

REKLAMA

Atlikę maldą, nelaukite, kol pasirodys rezultatas, o gyvenkite taip, lyg tai jau išspręsta.

REKLAMA

Reguliariai melskitės ir jums pavyks tai atlikti tinkamai.

REKLAMA

Malda nuo blogio

REKLAMA

Tas, kuris ilsisi Visagalio šešėlyje, stovi Aukščiausiojo prieglobstyje, sako Viešpačiui: „Mano prieglobstis ir mano apsauga – mano Dievas, kuriuo aš pasitikiu!“

REKLAMA

Jis išgelbės mus iš blogio pinklių, su Juo būsime saugūs. Savo prieglobsčiu pasirinkome Aukščiausiąjį, tad blogis pas mus neateis. Amen.

REKLAMA

Atsiminkite, kad stebuklai yra daromi per žmogaus sielos kontaktą su Dievu, dėl dieviškosios malonės veikimo.

REKLAMA

Jei žmogus turi patirti ką nors nemalonaus, išlaikyti testą ar išpirkti savo nuodėmes, to neįmanoma išvengti.

REKLAMA

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.