Astrologai teigia, kad katės spalva veikia namų energiją

Nuo pačių seniausių laikų buvo manoma, kad kačių energija gali pakeisti jų savininkų gyvenimą. Tam labai svarbi augintinio kailio spalva. Astrologai užtikrintai sako, kad katės daro didelę įtaką žmonių energijai. Gyvūnas gali padidinti geros energijos srautus namuose, taip pat veikia kaip talismanas.

Raudona (ruda) spalva

Raudonos katės, kaip žinoma, neša turtus į namus. Manoma, kad jei namuose turėsite tokią katę, ji pritrauks sėkmę darbe, versle ar padės rasti laimę naujoje veiklos srityje. Toks augintinis yra tikras talismanas. Jis išgelbės jus nuo nenumatytų išlaidų ir finansinių nuostolių. Raudona katė padės treniruotėse, taip pat tapsite atsakingesni ir empatiškesni.

astrologai

Balta arba pilka spalvos

Panašių spalvų katės pritraukia į namus meilę, padeda santykiuose. Dėl tokio augintinio turėsite mažiau ginčų ir konfliktų, žmonės bus linkę susitaikyti. Paprastai šeimos su baltomis ar pilkomis katėmis yra stipresnės nei kitos. Jų namuose yra daugiau gerumo ir nuoširdumo. Tokios katės padeda ieškantiems meilės. Yra manoma, kad jei jūs pakviesite į namus jums patinkantį žmogų, tada balta katė galės jį prie jūsų pririšti. Galite dovanoti baltą ir pilką katę mylimam žmogui. Nuo to jūsų santykiai sustiprės, pykčiai ir nesusipratimai išnyks.

katės

Juoda spalva

Pasirodo, juodos katės yra geriausias namų ir šeimos amuletas. Tokie gyvūnai apsaugos jus nuo pažeidimų, piktų akių ir įvairių ligų. Iš principo tai yra universalūs gyvūnai. Jie daro teigiamą poveikį visoms gyvenimo sritims. Juodos katės yra paslaptingiausi gyvūnai, su jais siejama daugybė prietarų. Jie padeda kovoti su blogiu bei pavydu ir apsaugoti savo šeimą nuo įvairių negandų. Astrologai teigia, kad priglaudę tokį gyvūną, į namus atnešite sėkmę. Jei žmogus į jūsų namus ateina turėdamas piktų ketinimų, tada juoda katė tikrai sureaguos į tokį svečią. Pagal neramų gyvūno elgesį suprasite, kad atėjęs svečias neturėtų būti jūsų draugu…

astrologai

Trispalvės katės

Jausite laimę namuose, jei laikysite trispalvę katę. Daugelis net nenutuokia, kad jų augintinis atneša sėkmės visiems aplinkiniams. Paprastai trispalvių kačių savininkai yra laimingi žmonės, jie turi aiškiai apibrėžtus tikslus ir uždavinius. Japonai šias kates laiko labai vertingomis. Anksčiau jūrininkai jas pirkdavo už didelius pinigus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].