Ar žinojote, kad laimę galima apskaičiuoti pagal raukšles ant kaktos?

Jei norite sužinoti, ar santuokoje būsite turtingi ir laimingi, tuomet pažvelkite į savo mylimojo raukšles ant kaktos. Kaip įsitikino Merilando mokslininkai, tą padaryti labai paprasta!

Atlikę daugybę tyrimų, jie priėjo prie netikėtos išvados, kad ant kaktos matomos mini raukšlės parodo, ar žmogus bus laimingas ir turtingas. Dabar galite iš anksto sužinoti, ar gyvensite mažoje trobelėje, ar milžiniškuose rūmuose.

Taigi, pradėkime.

1.Jei norite turėti gerą, ištikimą partnerį ir nuostabų vaikų tėvą, kuris nieko negailėtų savo vaikams, tuomet jums reikia ieškoti vyro, kurio kaktos viduryje yra dvi raukšlės.

santykiuose, likimas, raukšles

Be to, viena raukšlė turėtų būti gili ir ilga, o antroji, priešingai, vos pastebima. Kai rasite tokį vyrą, griebkite jį nieko negalvojusios ir veskite prie altoriaus! Toks partneris tikrai jūsų neapleis, nepaliks ir neišduos.

2. Ar norite turėti stiprų vyrą, kurio mąstymas sutaptų su jūsiškiu? Svajojate apie lyderį, vedantį minią? Tada turėtumėte ieškoti vyro su kakta, ant kurios yra trys horizontalios linijos, kertančios vieną mažą vertikalią liniją. Tokias kaktas turi būsimi prezidentai arba generolai.

3. Norite šalia savęs matyti malonų, simpatišką vyrą, kuris jus visuomet suspaustų savo glėbyje ir stipriai apkabintų? Svajojate, kad jūsų mylimasis mylėtų augintinius? Visas šias savybes turės žmogus su aukšta kakta, ant kurios smulkios raukšlelės eina išilgai plaukų linijos.

4. Kam reikalingas Don Žuanas? Tokie vyrai trokšta vien linksmintis, dažnai vienos moters jiems nepakanka. Saugokitės banguotų raukšlių virš antakių ir aplink akis!

likimas, raukšles

5. Jei kreditoriai beldžiasi į jūsų duris, o kitame kambaryje kilo gaisras ir esate aukščiausiame dangoraižio aukšte, tada skubiai išsitraukite savo telefoną ir paskambinkite vyrui, kuris turi daugybę mažų raukšlių ant kaktos. Tik šiuos žmones lydi neįtikėtina sėkmė, būtent jie dėl kažkokios nežinomos priežasties atsitiktinai atsidurs ant jūsų durų slenksčio su kibiru vandens ir laimingu loterijos bilietu.

Apsidairykite aplinkui, apžiūrėkite, kokias raukšles turi vyrai, esantys aplink jus. Kažkur slepiasi tas vienintelis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].