Ar kada susimąstėte, kaip senatvėje atrodo žmonės, turintys tatuiruotes?

Visi žmonės jaunystėje pagalvoja apie tatuiruotes, o daugelis jas ir pasidaro. O ar kada susimąstėte, kaip jos atrodysite senatvėje? Peržiūrėkite pateiktas nuotraukas!

1.

2.

žmonės

3.

4.

žmonės

5.

6.

žmonės

Ką manote apie šių žmonių tatuiruotes? Turbūt sutinkate, kad jie tikrai verti pagarbos vien dėl to, kad nebijo būti tuo, kuo nori!

Pažiūrėkite, kaip atrodo manekenė, kurios beveik visą kūną dengia tatuiruotės

Pažiūrėkite, kaip atrodo manekenė, kurios beveik visą kūną dengia tatuiruotės

Turbūt visi, pamatę tokią merginą, susimąsto: ką galvoja jos tėvai? Manome, kad jie stengiasi palaikyti savo vaikus ir leidžia jiems gyventi taip, kaip vaikai nori. Deja, bet tikrai ne visi tėvai gali tai padaryti. Kai kurie būtų šokiruoti, jei jų vaikas turėtų tiek tatuiruočių, kiek turi ši manekenė.

Nadinė Anderson iš Škotijos, šiuo metu mergina dirba manekene. Jos tėvai ją labai myli ir ja didžiuojasi.

manekenė

Dabartinei Nadinės išvaizdai įtaką padarė jos tėvas, kuris tatuiruotėmis domėjosi nuo mažens. Po dukters gimimo jis panoro turėti tatuiruotę, kad galėtų ją parodyti paaugusiai dukrai. Nadinė susižavėjo tatuiruotėmės ir pasakė, kad nori pasidaryti viso kūno tatuiruotę. Už viską ji susimokėjo pati.

manekenė

Dabar 90 procentų jos kūno yra ištatuiruotas. Nadinė negali tiksliai pasakyti, kiek kūrinių ji turi ant savo kūno. Ji net pasidarė tatuiruočių ant savo veido. Aplinkiniai teigia, kad ji išleido maždaug 15 000 svarų tatuiruotėms.

Kai dukra pradėjo darytis tiek tatuiruočių, jos tėtis pamanė, kad ji išprotėjo. Aplinkiniai sutiko su juo nuomone. Dėl tatuiruočių Nadinei buvo sunku dirbti modeliu. Darbdaviai ne visada nori tokio įvaizdžio. Mergina turi ir daugybę auskarų bei domisi kitokiomis keistenybėmis.

Ar jūs norėtumėte tiek tatuiruočių?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].