Ant kurio piršto turėtumėte nešioti žiedą, kad pritrauktumėte laimę?

Nuo seniausių laikų papuošalai buvo laikomi turto simboliu. Jie rodė statusą visuomenėje arba šeimyninę padėtį. Kaip žiedas ant piršto gali padėti pritraukti laimę jo savininkui, skaitykite šiame straipsnyje.

REKLAMA

Senovės Graikijos gyventojai mažąjį pirštą vadino Merkurijaus pirštu. Kas nešioja žiedą ant šio piršto, turi gerus oratorinius įgūdžius. Šie žmonės geriau užmezga ryšius su aplinkiniais žmonėmis. Ant Merkurijaus piršto rekomenduojama nešioti žiedus su geltono arba žalio atspalvio akmeniu, pavyzdžiui, topazu, gintaru, karneoliu, smaragdu ar peridotu.

Bevardis pirštas visose kultūrose siejamas su širdimi, meile ir šeimos gyvenimu. Žiedas ant Saulės piršto padės sulaukti abipusiškumo meilėje. Norint sustiprinti santuoką, ant bevardžio piršto reikia užsimauti sidabrinį žiedą su perlais. Tai išsaugos meilę tarp sutuoktinių daugelį metų. Jei norite tapti sėkmingesni, svajojate apie turtus ir šlovę, tuomet ant bevardžio piršto turite mūvėti žiedą su rubinu, turmalinu ar granatu.

Žiedą ant vidurinio piršto rekomenduojama nešioti tiems, kurie gyvenime dažnai susiduria su nesėkmėmis. Žiedas su ametistu ant Saturno piršto suteiks pasitikėjimo ir ramybės. Sidabrinį žiedą ant vidurinio piršto su juodu ir violetiniu akmeniu reikia mūvėti, kai turite svarbų verslo susitikimą. Žiedo nešiojimas ant kairės rankos vidurinio piršto padeda įnešti į gyvenimą harmonijos.

REKLAMA

Nuo nelaimių jus apsaugos žiedas su safyru ar akvamarinu ant smiliaus. Žiedas su brangiu akmeniu daro savininką išmintingesniu ir pritraukia jam sėkmės. Žiedas su opalu ant Jupiterio piršto stiprina santykius tarp artimųjų. Jei norite sustiprinti savo meilės sąjungą, tuomet ant kairės rankos smiliaus turite užsidėti auksinį žiedą su beriliu.

Žiedas ant nykščio suteikia savininkui galimybę mėgautis gyvenimu ir norą sukurti stiprią meilės sąjungą. Auksinio ar sidabrinio žiedo nešiojimas ant Marso piršto padeda lavinti valią.

piršto

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].