Amalfis- nuostabiausių saulėlydžių ir nerealios architektūros miestas!

Italija yra viena iš tų retų šalių, kurios kiekvienas kampelis atrodo kaip meno objektas. Nėra negražių kaimų, nemalonių miestų, neįdomių vietų. Jei jau seniai svajojote aplankyti šią šalį, bet negalėjote apsispręsti dėl vietos, tuomet mes puikiai jus suprantame!

Amalfis

Kad ir kur pažvelgtumėte, grožis yra visur, kur tikrai norite būti ir iš tikrųjų nenorite palikti…

Viena iš tokių vietų yra Amalfis – pajūrio miestas prie Salerno įlankos Italijos Salerno provincijoje. Miestas garsėja ne tik savo gamta ir architektūra, bet ir nuostabiais saulėlydžiais.

Šioje vietoje namai yra tiesiai ant uolų… juos jungia kabantys laiptai. Stogai dažnai tarnauja kaip sodas, kuriame gyventojai augina vynuoges, apelsinus ir kitą augaliją.

Amalfis

Amalfis

Viena pagrindinių miesto pramogų yra Šv. Andriejaus katedra, pastatyta rečiausiu normanų-bizantiečių stiliumi.

Visa tai daro Amalfį – Italijos peru, kurį turistų minia iki šiol saugiai apeina.

Amalfis

Tikimės, kad šios nuostabios nuotraukos padės apsispręsti dėl kitų atostogų krypties ir Amalfis neliks neaplankytas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].