Laisvieji radikalai yra atomai, atsakingi už mūsų kūno senėjimą .

REKLAMA

Skamba kaip teiginys, tačiau mokslininkai mano, kad yra skanus ir labai populiarus gėrimas, galintis kovoti su šiuo procesu, rašo „Televisa News“.

Pasak Dr. Pilar Cohondier Francia iš Valensijos universiteto Pediatrijos, akušerijos ir ginekologijos skyriaus, aluje esantys antioksidantai padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir padeda išlaikyti lankstesnę ir jaunatviškesnę odą.

Aluje yra daugiau kaip 200 ingredientų, įskaitant B vitaminus, folio rūgštį ir pelifenolius, antioksidantų grupę, kuri taip pat yra vaisiuose ir daržovėse.

REKLAMA

Bet kur yra šie laisvieji radikalai ir iš kur jie kilę?

Laisvieji radikalai natūraliai yra organizme.

REKLAMA

Tai yra nestabilios dalelės, turinčios vieną ar daugiau nesusijusių elektronų išoriniame elektronų apvalkale. 

Jei atomas turi tuščią apvalkalą, jis bando „atimti“ kitų atomų elektronus, kurdamas naujus „laisvuosius radikalus“. Šis jų nestabilumo poveikis sukelia chaotišką reakciją su kitomis medžiagomis.

REKLAMA

Vėliau didelės laisvųjų radikalų grandinės atakuoja gyvas ir funkcines ląsteles , daro įtaką jų veiklai ir kūnui įvairiais būdais, įskaitant vadinamąjį “oksidavimą”.

Tai savo ruožtu prisideda prie raukšlių, trapių kaulų susidarymo, odos dehidratacijos ir kitų nemalonių procesų.

REKLAMA

Nors šis mūsų kūno senėjimas yra natūralus , pernelyg didelis saulės spindulių ar tabako poveikis skatina laisvųjų radikalų atsiradimą ir jų poveikį.

REKLAMA

Aluje esančių antioksidantų kiekis priklauso nuo jo tipo ir gamybos proceso .

Rinkitės šį gėrimą atsargiai, jis turi būti aukštos kokybės ir geriausiai – „gyvas alus“.

REKLAMA

Ir, žinoma, kadangi jis vis dar yra alkoholinis gėrimas, labai nerekomenduojama piktnaudžiauti.

Ar jums patinka alus?

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.