9 nuotraukos, įrodančios, kad vyrai ilgais plaukais yra gražūs

Ne kiekviena mergina gali pasigirti gražiais plaukais, nepaisant didžiulių pastangų jais rūpinantis. Juk merginos dažnai lepina plaukus kaukėmis, ekologiškais šampūnais, kondicionieriais ir kitomis priemonėmis, tad jos tikrai susierzina, kai vyrai ilgais plaukais atrodo geriau nei jos. Kažkoks stebuklas, nes dažniausiai vyrų ilgi plaukai atrodo labai sveiki, stori ir gražūs, o jie jais nesirūpina taip stropiai, kaip moterys. 

Stilius ar tinginystė?

Pažiūrėkite pačios, kokie gražūs tie ilgaplaukiai vyrai! Įdomu, ar stilistai paskatino juos pasirinkti tokią šukuoseną, ar jie tiesiog per daug tingi eiti į kirpyklą? Jei tai buvo eksperimentas, tuomet jis labai sėkmingas.

1. Robert Plant

2. Cristiano

vyrai ilgais plaukais

3. Lasse Matberg

4. Gwilym Pugh

vyrai ilgais plaukais

5. Atlikėjas Slash

6. Mark Daniel

7. Jason Momoa

vyrai ilgais plaukais

8. Adom Gomez

vyrai ilgais plaukais

9. Marcelo Rezen

vyrai ilgais plaukais

Ar jus sužavėjo drąsūs vyrai ilgais plaukais? Prašome pasidalyti savo emocijomis su mumis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].