83 metų vietnamietis per 64 metus nė karto nesikirpo savo plaukų

Senas vietnamietis vyras išgarsėjo dėl savo plaukų. Jis daugiau nei 64 metus jų nesikirpo. Vietnamo Ben Tre provincijos gyventojas Nguyenas Thi Dinhas, būdamas 19 metų, nusprendė nebesikirpti savo plaukų. Jau 64 metus jis nesilankė kirpykloje, jis net nenaudojo šampūno, todėl jo plaukai atrodė kaip milžiniška gyvatė.

Kai kurie žmonės sako, kad taip yra todėl, kad jam nepatinka maudytis, tačiau to priežastis iš tiesų yra labai įdomi. Anot Nguyeno, kai jis buvo jaunas, jam skaudėjo galvą ir jį gydė gydytojas, tačiau jis nė kiek nesveiko.

Vyras pastebėjo ryšį tarp plaukų kirpimo ir galvos skausmo, tad nusprendė kurį laiką nesikirpti plaukų. Po kurio laiko jo spėjimas pasitvirtino, nes apsilankęs kirpykloje jis vėl pajuto galvos skausmą.

vietnamietis

Nuo to laiko jis nustojo kirptis plaukus ir pradėjo jaustis geriau. Keisčiausia buvo tai, kad plaunantis galvą, ji vėl pradėdavo skaudėti. Tuomet vyras nusprendė nebesiplauti galvos.

Ilgėjant jo plaukams, Nguyenas turėjo priimti sprendimą. Ką daryti su tokiais ilgais plaukais? Jis pradėjo pinti plaukus ir jie atrodė kaip milžiniška gyvatė. Vyresnio amžiaus žmonės tai taip pat laiko privalumu. Jis gyvena jau ilgai, tad plaukai turėtų būti žili, bet kadangi jis jų neplauna, jie yra rudi. Vietnamietis teigia, kad plaukai jam primena jo jaunystę.

vietnamietis

1990 m. Nguyenas Thi Dinhas pateikė prašymą gyventi Hue Fuok budistų šventykloje, ir ten gyvena iki šiol. Jis tapo vegetaru, valgė tik kartą per dieną, deklamavo mantrą ir gyveno labai paprastą ir nuolankų gyvenimą. Manoma, kad šis jo sprendimas išgelbėjo ne tik vyro fizinę, bet ir psichinę sveikatą.

Senyvame amžiuje plaukai dažniausiai paauga apie 10 centimetrų per metus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].