Praėjusiais metais Japonijos policija sulaikė jaunuolį: pusę metų gyvenusį dviaukščiame bute ant namo stogo.

Žinoma, tai nutinka retai, tačiau tai nepamirškite nekviestų svečių, kurie apsilanko kai nėra savininkų. Ypač reikėtų pasirūpinti išvykstant ilgalaikių atostogų.

Sužinoti ar į namus atėjo įtartinas lankytojas, jūs sužinosite paprastais tikrinimo būdai.

1. Siūlas prie durų

Vienas iš labai paprastų metodų – slidus nepastebimas siūlas prie durų apačios. Kai durys bus atidarytos, siūlas nukris. Išeidami iš namų negalėsite lengvai uždaryti savo durų.

Žinoma, šis metodas veiks tik atidarius duris.

2. Žirniukai stiklinėje

Padėkite mažą stiklinę priešais duris ir padėkite prie durų. Kai durys atsidarys, žirniukai iš stiklinės pabirs. Žinoma, durys taip pat turėtų atsidaryti į vidų.

Akivaizdu, kad kiekvienas mėgins stiklinę padėti į vietą, todėl turėsite suskaičiuoti karoliukų stiklinėje skaičių.

3. Sausainis po durų kilimėliu

Palikti sausainį yra vienas iš „klasikinių“ būdų . Bet kas, atėjęs pas jus, paliks trupinius sutraiškius sausainį ir net nepastebės namuose esančių šiukšlių.

4. Nufotografuokite, kaip paliekate namus

Šiuolaikinės technologijos labai palengvins namų stebėjimą. Pvz., Jei kas nors įtaria, kad jūsų namus stebi, prieš išeidami iš namų, nusifotografuokite.

Grįžkite namo ir palyginkite realybę su anksčiau darytomis nuotraukomis.

5. Triukšmo įrašymo programa

Šiais laikais yra išmaniųjų telefonų, kuriuos gali įsigyti kiekviena šeima. Įdiekite specialią programą, skirtą garsui rašyti ir paslėpkite įrenginį nematomoje vietoje.

Šis metodas gali būti naudojamas tik paliekant namus trumpam laikotarpiui. Programa nuolat veikia, todėl netrukus telefono baterija išsikraus.

6. Nematomi dažai

Atidarykite duris ir atsargiai nuvalykite rankeną, tada užtepkite bespalvius dažus. Durys atidarytos, todėl be jokių rūpesčių galite išeiti.

Bet įtariamasis svečias, kuris neįtaria, paims rankeną ir paliks savo pirštų atspaudus. Likę pirštų antspaudai gali būti matomi naudojant UV spindulius.

7. Stiklinė vandens

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palikti stiklinę vandens prie durų. Atidarant duris, stiklinė nukris, vanduo išsipils ant grindų arba kilimo.

Po kelių valandų kilimas išdžius, todėl šis būdas efektyvesnis jei trumpam paliekate namus.

8. Vaikų stebėjimo vaizdo kamera

Jei stebėjimo kamerą įsigyti neleidžia finansinės galimybės, paprasta kūdikio kamera gali pakeisti vaizdo kamerą. Laikykite ją prie pagrindinių durų ir stebėkite išorę.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].