Šiame straipsnyje yra aprašytos pavojingiausios gegužės mėnesio dienos. Astrologai primygtinai rekomenduoja jų nepamiršti, kad nepadarytumėte klaidų ir nepritrauktumėte problemų ir rūpesčių.

Gegužės mėnesį būtina kuo greičiau atsikratyti minčių, kurios užprogramuoja mus nesėkmei. Jei to nepadarysite, problemos kils reguliariai. Ypač svarbu pozityviai mąstyti žemiau aprašytomis dienomis.

Gegužės 2 d. – Veneros įžengimo į Avino ženklą diena

Venera šiame Ugnies Zodiako ženkle jaučiasi itin nepatogiai, o tai tiesiogiai rodo, kad visas Veneros buvimo laikotarpis iki šio mėnesio 27 d. bus pavojingas. Tai bus metas, kai žmonės pyks vieni ant kitų, ir bus agresyviai nusiteikę prieš tuos, kurie atsidurs jų kelyje. Pirmoji astrologų rekomendacija – tai strategija, kaip susidoroti su sunkumais: neskubėkite dėl visko kaltinti kitų žmonių. Tai atims iš jų ir taip menką norą sukti iš kelio, kad su jumis susitiktų. Venera taip pat yra atsakinga už mūsų gyvybingumą ir energiją. Jo mažėjimas rodo, kad gegužės mėn. daugelis žmonių taps tingesni.

Gegužės 10 d. – retrogradinio Merkurijaus pradžia

Retrogradinis Merkurijaus judėjimas turės įtakos jo palankiai padėčiai Dvynių ženkle. Tai reiškia, kad tą dieną su žmonėmis, kuriais pasitikime, turime būti itin atsargūs. Tikėtina, kad tai gali sužlugdyti verslą, kuris mums yra lengviausias. Retrogradinis planetos judėjimas tęsis iki birželio 3 d., tačiau pavojingiausias jis bus tik pačioje mėnesio pradžioje.

Gegužės 16 d. – visiškas Mėnulio užtemimas

Pirmasis 2022 m. Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle. Mėnulis bus beveik visiškai Žemės šešėlyje, nes jį veiks vandens stichija. Skorpionas sako, kad pirmiausia nukentės santykiai ir draugystė. Šeimos reikalus geriau tvarkyti vieniems. Rasti bendrą kalbą su artimaisiais atrodys neįmanoma užduotis.

Jei kas nors iš jūsų aplinkos perbėgs jums skersai kelio, neatsilyginkite kerštu ir piktumu – tai didžiausi tos dienos sėkmės priešai. Taip pat būkite atsargūs dėl tokių jausmų kaip godumas ir pavyduliavimas.

Gegužės 18 d. – Marso ir Neptūno susijungimo diena

Marsas ir Neptūnas suvienys savo pastangas, kad sujauktų jus ir mus. Dėl Marso tapsite godūs ir nenuolaidūs, o Neptūnas pastūmės mus į klastingumą. Saugokitės, kad jus neapgautų žmonės, kuriais pasitikite, ir labai atsargiai elkitės su pinigais. Jus gali lengvai apgauti sukčiai. Kai gaunate svarbios informacijos, pirmiausia vadovaukitės protu, o tik paskui emocijomis ir jausmais.

Gegužės 21 d. – Saulės ir Merkurijaus susijungimo diena

Tai bus vidinė Saulės ir pirmosios Saulės sistemos planetos konjunkcija. 21 d. astrologai primygtinai pataria atsisakyti brangių pirkinių, atsisakyti keisti ateities planus. Neatsakingų ir lengvabūdžių žmonių laukia didelės nelaimės. Tą dieną bus daug atleidimų, papeikimų, baudų.

Gegužės 23 d. – Merkurijaus perėjimo į Jaučio ženklą diena

Šis perėjimas vyks planetos retrogradinio judėjimo metu. Iki birželio 12 d. astrologai primygtinai pataria nerizikuoti ir likti savo komforto zonoje. Gegužės 23 d. geriau nepradėti jokio naujo verslo, nesudaryti jokių sandorių ir nepasirašinėti jokių dokumentų. Planeta praras didžiąją dalį savo teigiamos energijos, todėl gali sutrikti planai ir atsirasti nedidelių nesklandumų visose gyvenimo srityse.

Gegužės 29 d. – Marsas susijungia su Jupiteriu

Marsas ir Jupiteris susitiks Avino ženkle. Ši konjunkcija bus labai pavojinga bendravimo ir darbo sritims. Dėl Marso tapsime pernelyg atkaklūs ir nepalenkiami, o dėl Jupiterio daugelis iš mūsų bandys įsitvirtinti kitų sąskaita. Trumpai tariant, ši diena labai pavojinga skirtingų socialinių grupių žmonių bendravimui. Gali kilti konfliktų tarp jaunų ir senų, vyrų ir moterų, viršininkų ir pavaldinių. Būkite labai atsargūs tame, ką sakote ir darote.

Nesikoncentruokite į blogus dalykus, nes gegužę bus ir gerų dienų. Jų bus daug mažiau, tačiau jų pasekmės bus ilgesnės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].