7 klastingos „nuodėmės“, kurios gali sugadinti moterims gyvenimą

Yra žmonių, kurie kitiems daro bloga. Bet kas vyksta su mumis, kai pakenkiame sau, padarydami neteisingus pasirinkimus? Šiame straipsnyje pristatysime, kaip tokios klastingos nuodėmės gali sugadinti gyvenimą moterims.

1. Nesubrendusio vyro pasirinkimas. Esant tokiai situacijai, nėra gerų energijos mainų, nesubrendęs vyras tiesiog nesuvokia, kad turi skirti laiko savo mylimajai, o moteris dėl jo vis ką nors aukoja. Galiausiai vyras pasisavina visą jos laiką, pats atgal nieko neduodamas…

2. Keli intymūs santykiai. Su kiekvienu partneriu yra ryšys, per kurį eina energija ir jėga. Padėtį galima ištaisyti atliekant apsivalymo ir energijos grąžinimo ritualus, tačiau daug protingiau yra tiesiog nebendrauti su žmogumi, su kuriuo nenorite turėti ilgalaikių santykių.

nuodėmės

3. Siekimas būti geriausia. Tai ne kas kita, kaip didžiavimasis savimi. Natūralu, kad gyvenimas už tokį elgesį nubaus – gali prasidėti nemalonūs įvykiai ar sutiksite netinkamus žmones. Todėl geriau pripažinti savo netobulumą ir nesižavėti iliuzijomis, nusivylimas gali būti per daug skausmingas.

4. Malonumų neigimas, taupymas sau ir savo norams. Faktas yra tas, kad tokiu būdu moteris tarsi supranta, kad nėra vertinga, kad jai nereikia rūpintis savimi. Tuomet pasaulis pradeda elgtis panašiai – žemindamas ir nuvertindamas ją.

5. Kitų žmonių pavydas ir smerkimas. Kuo daugiau neigiamos energijos patenka į kažkieno gyvenimą, tuo labiau jam pakenkiame. Daug geriau neigiamą energiją pakeisti teigiama – nusipirkti sau ką nors gražaus, užuot linkėjus blogų dalykų kitiems.

6. Rūpinimasis kitais kenkiant jūsų pačių interesams. Jei pamiršite save, tada labai greitai atsiras energijos šalinimo ir susidomėjimo gyvenimu jausmas. Galų gale, norėdami duoti, turite patys gauti. Visur gyvenime turi būti pusiausvyra.

moterys, nuodėmės

7. Priversti save veikti. Jei verčiate save ką nors daryti, gyvenimas virsta didele našta, kurios norite atsikratyti. Neverskite nieko savęs daryti – norėkite tai daryti. Tuomet gyvenime pajusite harmonijos ir lengvumo jausmą.

Šios nuodėmės pripildo moteris neigiamos energijos ir gadina gyvenimą…

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].