7 įdomios moters savybės. Tokios partnerės nori visi vyrai!

Ar esate įdomi moteris, kurios trokšta visi vyrai? Pristatome savybes, kuriomis pasižymi merginos, kurios lengvai sužavi stipriosios lyties atstovus.

1. Bejėgiškumas, neapsigynimas

Vyras nori padėti moteriai, jis trokšta ją apsaugoti, todėl moteris, kurią įdomu pasiekti, turėtų parodyti kažkokį bejėgiškumą darbe, gyvenime. Tai išprovokuos vyrą priglausti ją po savo sparnu. Vyrams suaktyvėja pasąmonės grandinė, jie galvoja, kad partnerė silpna, o jie – stiprūs. Be to, silpna moteris yra priklausoma nuo vyro.

vyrai

2. Komplimentai, pagyrimai

Jei vyras mato, kad moteris vertina jo sėkmę, jo savybes, jei ji jas pastebi ir jomis žavisi, tada jis dar labiau pasistengs, kad įrodytų jai, jog yra geriausias iš geriausių.

3. Nuvertinimas to, kas padaryta

Kartais moteris turėtų parodyti, kad vyro pastangos vienaip ar kitaip jai nieko nereiškia. Tuomet vyras supyks ir bandys moteriai įrodyti, kad ji turi ką vertinti. Kuo daugiau pastangų jis įdeda, tuo labiau jis vertins santykius su tokia moterimi.

4. Ignoravimas

Jei moteris nori priversti vyrą galvoti apie ją, ji gali kurį laiką atsisakyti su juo bendrauti. Taip ji suteikia vyrui galimybę pagalvoti apie santykius ir įvertinti jų būklę jai nedalyvaujant. Jei vyras jaučiasi blogai dėl bendravimo su moterimi trūkumo, tada jis pradės ieškoti galimybės pamatyti ją ir pasikalbėti.

5. Prisitaikymas vyrui

Moteris turėtų pasiduoti vyriškoms silpnybėms. Žinoma, neperžengiant ribų. Jei ji supras, ką tiksliai vertina jos partneris ir elgsis taip, kaip jam patogu santykiuose, tada toks vyras tvirtai jos laikysis. Jei vyras mato, kad yra suprastas, priimtas ir mylimas, tada jis pradės dar labiau vertinti savo kompanionę.

6. Nepriklausomybė

Be gynybos ir bejėgiškumo, moteris taip pat turėtų pademonstruoti savo nepriklausomybę nuo vyro. Reikia kartais parodyti vyrui, kad jūs jam nepriklausote, kad esate viena, kad jis neprarastų susidomėjimo ir bandytų jus užkariauti. Tai, kas mums nepriklauso, dažnai kelia didžiausią susidomėjimą.

7. Nestandartinės reakcijos ir elgesys

Mergina turėtų elgtis kitaip. Nereikia žmogaus, kuris į situacijas reaguoja standartiškai ir elgiasi taip, kaip iš jo tikimasi. Daug įdomiau, kai nežinote, ko tikėtis iš moters, žinoma, neviršydamas nubrėžtų ribų.

Bet kokiu atveju moteris buvo sukurta tam, kad santykiai su vyru būtų įdomesni. Nuo jos priklauso, kiek šie santykiai tęsis ir kokie jie bus. Todėl nebijokite kurti!

patarimų

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].