7 fengšui mitai, kuriais neturėtumėte tikėti. Ar žinojote juos?

Kinijos metafizikos kompetencijos akademijos įkūrėjas sutiko atskleisti kelis fengšui mitus, kad žmonės žinotų, kuo iš tiesų tikėti. Ar visi mitai jums žinomi? Pasitikrinkite!

1. Objektai gali pritraukti sėkmę

Mitas: manoma, kad kai kurie objektai skleidžia neigiamą ar teigiamą qi energiją. Taip pat žmonės perka rytietiškus daiktus, kad padidintų fenšui galią.

Faktas: daiktai, nors ir estetiškai patrauklūs, negali paveikti viso kambario fengšui energijos. Jie skirti tik dekoratyviniams tikslams.

2. Skaičiai

mitai

Mitas: skaičiai gali būti sėkmingi arba nesėkmingi. Blogas skaičius yra 4, kuris kinų kultūroje yra mirties simbolis. Kita vertus, skaičiai, tokie kaip 1, 6 ir 8, yra sėkmės simboliai.

Faktas: skaičiai neturi fengšui efekto. Nesėkmingų ar sėkmingų skaičių samprata yra pagrįsta grynu prietaru.

3. Meilė

Mitas: tikima, kad kai kurie daiktai padeda pritraukti meilę ir sustiprinti santuoką.

Faktas: daiktai negali sukurti meilės, tačiau jie gali sukurti galimybes. Yra daugybė qi rūšių, kurios gali padėti jums tapti malonesniu, patrauklesniu ir simpatiškesniu žmogumi kitiems.

4. Gausybės veidrodis

mitai

Mitas: padėjus didelį veidrodį virš pietų stalo, gausite daugiau maisto, nes jis „padvigubės“ dėl veidrodžio atspindžio.

Faktas: atspindys veidrodyje nieko nereiškia, nes kai maistas baigiasi realiame pasaulyje, jis taip pat dingsta ir veidrodyje. Veidrodžiai tiesiog atspindi dabartį.

5. Akvariumai

mitai

Mitas: tvenkinyje ar akvariume esančios žuvys padės išvengti nesėkmių, o egzotiškų žuvų veisimas su padės geriau plėtoti verslą.

Faktas: žuvis yra tik žuvis. Nors egzotiškų žuvų veisimas yra neabejotinai vertas dėmesio užsiėmimas, žuvys (nepriklausomai nuo rūšies ar spalvos) fengšui įtakos nedaro.

6. Darbas biure

Mitas: sėdėjimas nugara į langą biure reiškia, kad jums trūksta palaikymo darbe. Žmonės tiki, kad veidrodžio pritvirtinimas prie kompiuterio ir vėžlio figūrėlės pasidėjimas už nugaros gali padėti atitraukti sha qi (blogą energiją).

Faktas: veidrodžių ir daiktų išdėstymas nelaikomi pagrindiniais fengšui aspektais.

7. Spalvos

Mitas: virtuvės, miegamojo ar svetainės dažymas ryškiomis spalvomis gali sustiprinti kambario qi energiją.

Faktas: kambarių dažymas konkrečia spalva nedaro įtakos fengšui.

Dabar žinote, kokie yra populiariausi fengšui mitai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].