6 paslaptys, kurių nereikėtų atskleisti jokiam vyrui

Nepaisant to, kad pastaraisiais metais visuomenė ėjo lygybės ir atviro bendravimo link, daugelis žmonių vis dar gyvena kitaip. Jiems neįsivaizduojama, kad žmogus tiesiogiai kalba apie savo problemas, arba kalba apie tai, kas jam nepatinka. Šiame kontekste moterų paslaptys atlieka tam tikras funkcijas, nors jos labiau trukdo, nei padeda kurti sveikus santykius.

Moteriškos paslaptys

Daugelis moterų stengiasi pasirodyti grakščios ir protingos, todėl laikosi nerašyto etiketo. Tai padeda joms atrodyti paslaptingai ir ypatingai. Ši taktika padeda sukurti kibirkštį santykių pradžioje, tačiau laikui bėgant tai tik pakenks.

Čia yra 6 temos, kurias daugelis moterų laiko blogomis pokalbiuose su vyrais.

paslaptys

1. Buvę partneriai

Patyrusios moterys perspėja nepasakoti dabartiniam vyrui apie buvusiuosius. Jei jis jūsų tiesiai apie tai neklausia, tuomet nereikia jo užversti detalėmis, kurios jam neįdomios. Jei vyras nori sužinoti ką nors iš smalsumo, tada neverta to paversti kažkokia paslaptimi. Tiesiog atsakykite į mylimojo klausimus sąžiningai ir tiesiogiai.

2. Moterų sveikatos problemos

Kai kurios moterys mano, kad vyrai yra švelni ir trapi būtybė, kuri nualps, jei ką nors išgirs apie apsilankymą pas ginekologą. Moterys slepia visas turimas problemas. Net tada, kai vyras galėtų padėti ir palaikyti. Ir net tada, kai tai tiesiogiai veikia ir jo sveikatą.

paslaptys

3. Audringa jaunystė

Kai kurios moterys įsitikinusios, kad viską apie audringą jaunystę reikia slėpti nuo vyro. Juk kaip kitaip, jis turi pagalvoti, jog jūs nesate gyvas žmogus, kuris jaunystėje mėgo linksmintis. Jis turėtų jus laikyti šventa mergele, kuriai netaikomos žmogaus egzistencijos silpnybės.

4. Fantazijos lovoje

Niekada ir jokiomis aplinkybėmis šioje temoje negalite būti sąžininga su savo vyru. Keista, kad vis dar yra daug moterų, turinčių tokią pasaulėžiūrą. Ką daryti, jei jam tai nepatiks? Ką daryti, jei jaučiuosi gėdingai?

paslaptys

5. Jūsų atlyginimas

Kai kurios moterys savo vyrams specialiai nesako, kiek uždirba. Kodėl? Nes tokiu būdu jos gali išleisti daugiau ir neatsiskaityti už tai jam. Kaip reikia užmegzti santykius, kad tai pasiektumėte? Visiškas nepasitikėjimas, ne kitaip. Kaip ketinate kurti bendrą gyvenimą, jei  nutylėsite savo uždarbį?

6. Intymios nesėkmės

Be to, moterims patariama slėpti visas gėdingas situacijas. Nesėkmingus intymius eksperimentus, nepatogius įvykius ir net juokingas situacijas reikėtų pasilikti tik sau. Niekas neturėtų sugadinti jūsų Sniego karalienės įvaizdžio!

paslaptys

Neklausykite kitų žmonių, kai jums nustatomos pasenusios socialinės normos. Dauguma jų riboja jūsų asmenybę ir neleidžia pajusti tikro mylimojo pasitikėjimo ir visiško palaikymo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].