5 vietos pasaulyje, kuriose nutinka nepaaiškinami dalykai

Pasaulyje nutinka nepaaiškinami dalykai, kurių net mokslininkai suprasti: vyksta paslaptingi uraganai ir perkūnijos, poltergeistai krečia žmonėms šunybes, dangus nušvinta įvairiausiomis spalvomis, paslaptingu būdu dingsta žmonės ir daiktai. Yra net 5 vietos pasaulyje, kur visa tai vyksta labai dažnai. Kviečiame sužinoti apie jas daugiau.

Perkūnija Venesueloje

Kas yra perkūnija, žino kiekvienas pasaulio gyventojas: apsiniaukęs dangus, žaibas, labai garsus griaustinis. Tokie kataklizmai trunka neilgai ir nereikėtų jų bijoti – būtent tokia nuomonė yra plačiai paplitusi, tačiau Venesuelos gyventojai su ja tikrai nesutiktų. Teritorijoje, pro kurią teka Katatumbo upė, perkūnija tęsiasi kelias valandas. Keisčiausia, kad ji prasideda po saulėlydžio ir baigiasi tik auštant.

Graikijos chronomiražas

Klausos ir regos haliucinacijos, atsirandančios, kai turistai apsilanko senovinėje Frangokastello pilyje, yra didžiulė paslaptis, su kuria ilgą laiką kovojo viso pasaulio mokslininkai. Žmonės teigia, kad jų pasirodo atsiskleidžia kova ir jie ne tik mato jos dalyvius, bet ir girdi triukšmą, vieną į kitą suremiamus ginklus ir arklių žvengimą. Vietinių gyventojų teigimu, chronomiražo pradžia sutampa su pirmųjų saulės spindulių pasirodymu. Galbūt dėl to kaltas yra jonizuotas oras ir senovinė atmosfera, žadinanti fantaziją, tačiau tikslaus atsakymo vis dar nėra.

nepaaiškinami dalykai

Hesdaleno šviesos

Nepaaiškinami dalykai pastebimi įvairiausiose šalyse. Štai vienas jų yra Hesdaleno slėnyje, Norvegijoje. Kiekvieną vakarą paslaptingos ryškios šviesos atsiranda iš niekur nieko ir iškart užgęsta. Žiūrovai gali tik spėlioti, kas sukelia tokį keistą reiškinį.

Ši vieta jau seniai domina mokslininkus. Jie ten ne kartą atliko tyrimus, bet nieko taip ir nerado. Buvo pateikta versija, kad šviesų atsiradimas susijęs su ten esančio radioaktyvaus ežero sieros ir vandens reakcija. Ji įvyksta garuojant, todėl ir atsiranda šios keistos kibirkštys. Skandinavijos mitų gerbėjai tvirtina, kad tai yra klastingo dievo Lokio darbas.

Movilės urvas

Rumunija garsėja paslaptingomis vietomis, o populiariausia iš jų yra Movilės urvas (Movile cave). Jis buvo atrastas statybų prie Juodosios jūros metu. Urve (jo amžius yra maždaug 500 tūkstančių metų) susiformavo tarsi atskiras mikroklimatas, leidžiantis ten gyvenantiems gyviams (mokslininkai atrado net 30 rūšių gyvų būtybių) jaustis patogiai.

Urvo atmosferoje yra mažai deguonies, jo sudėtyje vyrauja amoniakas, vandenilio sulfidas ir anglies dioksidas. Paaiškėjo, kad mokslinės fantastikos knygose aprašyti požeminiai pasauliai iš tikrųjų egzistuoja ir yra visai netoli mūsų gyvenamų miestų…

nepaaiškinami dalykai

Begalvių žmonių slėnis

Ši keista vieta yra Kanadoje. Slėnio reputacija yra beveik tokia pati kaip Bermudų trikampio: žmonės čia dingsta, o tada randami tik jų lavonai… be galvos. Pirmasis atvejis įvyko praėjusio amžiaus pabaigoje, kai mirė keli auksakasiai. Buvo atlikti tyrimai, kas galėjo sukelti tokią mirtį, tačiau rezultatai nieko neatskleidė. Slėnį supantys kalnai ir tankūs miškai saugiai slepia visus įrodymus…

Pasaulyje yra daugybė nuostabių vietų ir iki šiol nepavyko rasti rakto jų paslaptims atskleisti. Galbūt kada nors šios paslaptys taps žinomos žmonijai. Kodėl, jūsų manymu, vyksta tokie nepaaiškinami dalykai?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].