5 dovanos, kurios pranašauja problemas

Dovanos turi ypatingą energiją. Paprastai žmonės švenčių proga vienas kitam ką nors dovanoja, kad žmogus turėtų teigiamų emocijų, tačiau kai kurie daiktai gali pritraukti problemų.

REKLAMA

Perlas

Nuo seniausių laikų papuošalai iš perlų buvo laikomi blogu ženklu ir našlių bei našlaičių simboliu. Buvo legenda, pagal kurią perlai buvo vadinami moliuskų ašaromis. Dėl legendų ir prietarų žmonės yra įsitikinę, kad ši dovana gali sukelti sielvartą. Ištekėjusios moterys gali dovanoti perlus, tačiau papuošalai turi būti suporuoti, kitaip jie sukels skyrybas su sutuoktiniu.

REKLAMA

Peiliai

Anksčiau peiliai buvo pagrindinis gynybos ginklas. Be to, magai ir burtininkai atlieka kai kuriuos ritualus naudodami peilius. Manoma, kad net į virtuvinį peilį yra investuojama bloga energija, kuri gali išprovokuoti žmogaus agresiją, todėl tokių dovanų geriau nedovanoti. Jie gali sukelti kivirčus ir nesantaiką šeimoje. Taip pat reikia labai atsargiai dovanoti kitus aštrius daiktus – žirkles ir šakutes.

Indai

Dar vienas daiktas iš virtuvės, žadantis nelaimę. Manoma, kad jei žmogus kam nors dovanoja tuščius indus, jie atneš šeimai skurdą ir nelaimes. Reikia ką nors įdėti į daiktus, pavyzdžiui, monetas. Įtrūkę indai laikomi blogo gyvenimo pranašu.

REKLAMA

dovanos,

Nosinės

Kai kuriose šalyse draudžiama dovanoti nosines, nes jos simbolizuoja sielvartą, nelaimę ir mirtį. Faktas yra tas, kad dažniausiai jų reikia tuo metu, kai žmogus verkia. Tačiau tradicijos egzistuoja ne visose šalyse, pavyzdžiui, Prancūzijoje nosinės buvo gaminamos iš brangių audinių, jos buvo laikomos prabangos daiktu.

REKLAMA

Veidrodis

Šis daiktas visada buvo laikomas stebuklingu ir žadėjo bėdas. Veidrodžiai veikia kaip durys tarp kitų pasaulių. Jei piktavalis bando jums dovanoti veidrodį, geriau tokios dovanos atsisakyti ir nutraukti ryšius su šiuo asmeniu, galbūt jis užsiima raganavimu.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].