5 dalykai, kurių reikia atsisakyti spalio mėnesį, kad būtumėte laimingesni

Laimė yra ne tik tai, apie ką svajojame. Tai ir tam tikrų elgesio modelių, įpročių, norų atmetimas. Bioenergetikos srities ekspertai teigia, kad yra 5 dalykai, kurių reikia spalį atsisakyti.

REKLAMA

Spalio mėnesį mūsų laukia daug svarbių galios dienų. Merkurijus ir Venera šį mėnesį bus labai stiprūs, o tai suformuos teisingus energijos srautus. Tai laikas, kai vasaros ir rudens akistata pamažu baigiasi. Tai ramybės, gėrio ir išminties įgijimo laikas.

REKLAMA

Konfliktinis elgesys

Jei esate greitai užsidegantis žmogus, spalį sėkmė gali jus aplenkti. Štai kodėl nuo pat pirmos šio šviesaus ir teigiamo mėnesio dienos geriau atsikratykite bet kokių negatyvo apraiškų. Spalį reikia žmonėms pradėti gyventi vieniems su kitais darniai ir supratingai. Visata tikrai suteiks jums sėkmės ir atvers jums tinkamas duris, jei neprovokuosite kitų žmonių negatyvumui. Nereikia gadinti sau ir kitiems gyvenimo.

Apgailestavimas dėl praeities

Spalis yra mūsų langas į ateitį. Šį mėnesį reikia nugyventi taip, kad nieko nesigailėtumėte. Norint tai padaryti, pirmiausia verta atsikratyti minčių apie savo praeities klaidas. Šviesa, vedanti į naujus horizontus, pergales ir optimizmą, neužges. Dėl to suprasite, kuria kryptimi turite judėti, kad taptumėte laimingesni.

REKLAMA

Tinginystė ir apatija

Šį spalį pats Dievas įsakė dirbti ir būti aktyvesniems. Tinginiai be tikslo, ambicijų ir norų bus taip pat priversti padirbėti. Greičiausiai jiems teks išgyventi daug emocinių problemų. Tie, kurie ne tik gali, bet ir nori dirbti kažką svarbaus, atras egzistencijos prasmę ir galės pasiekti naują dvasinio tobulėjimo lygį. Nebijokite ieškoti naujų pomėgių ir darbo, jei viskas, kas sena, jus jau išvargino.

dalykai

REKLAMA

Vienatvė

Spalis – bendravimo, romantikos, flirto, draugystės ir ryškių emocijų metas. Tai rodo ne tik Merkurijaus išėjimas iš retrogrado. Daugelis žmonių pasitraukia į save ir pasineria į žiemos miegą, tačiau spalį reikia skubiai „pabusti“. Bendravimas su žmonėmis yra geriausias būdas spręsti problemas.

Aplinkinių pagalba

Nors tai idealus laikas bendravimui, astrologai ir bioenergijos ekspertai pataria nelaukti, kol kas nors ateis ir akimirksniu išspręs visas jūsų problemas. Tai idealus laikotarpis šio naudingo įgūdžio ugdymui. Pasikliaukite tik savimi, tačiau nepamirškite, jei įmanoma, paprašyti pagalbos, ypač jei esama gyvenimo situacija reikalauja skubaus sprendimo.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].