5 dalykai, kurių reikia atsikratyti rugsėjį, kad būtume laimingesni

Rugsėjį lengva leistis apimamam depresijos ir rudeninės melancholijos. Todėl reikia išlaikyti gerą formą. Geriausias sprendimas šioje situacijoje būtų atsisakyti 5 dalykų, kurie blokuoja kelią į laimę.

Kokie jie?

Baimė pralaimėti

Rugsėjis astrologiniu požiūriu bus įvykių kupinas mėnuo. Tai bus svarbus saviugdos laikotarpis, kai turėtumėte susitelkti ties savo asmenybe, savo tikslais ir tuo, kas jus daro jumis. Rugsėjis yra palankus metas išsikelti naujus tikslus ir pradėti juos įgyvendinti.

Tačiau viską gali sugadinti baimė pralaimėti ir neigiama praeities patirtis, dėl kurios dažnai draudžiame sau gyventi laimingai. Neatimkite iš savęs malonumo gyventi taip, kaip norite. Atminkite, kad kiekvieną klaidą galima ištaisyti, todėl suklysti nėra gėda ir visai nebaisu.

Praeities nuoskaudos

Merkurijus didžiąją rugsėjo dalį praleis Svarstyklių žvaigždyne. Pagal 2020 metų rugsėjo horoskopą tai bus puikus metas pagerinti santykius su kitais. Seksis įveikti skirtumus ir lengvai atsikratyti praeities nuoskaudų. Rugsėjį ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas artimiems žmonėms. Žinoma, bet kuris žmogus gali mus įskaudinti. Tačiau tas, kuris žino, kaip pamiršti įžeidimus ir nuoširdžiai atleisti, yra daug laimingesnis nei tas, kurį užvaldo iš vidaus griaunanti neapykanta. Rugsėjį vadovaukitės atleidimo principu. Tikrai pastebėsite, kaip gyvenimas tampa lengvesnis ir malonesnis.

Per didelis pasitikėjimas savimi

Ši savybė būdinga daugeliui. Tikėjimas savimi ir gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, be abejo, yra pagirtina, tačiau kartais žmonės nueina per toli, linksta į pernelyg didelį ir nepagrįstą pasitikėjimą savo galimybėmis. Tai yra daugelio problemų ir nesugebėjimo prisitaikyti visuomenėje priežastis. Nereikėtų apsiimti per daug ir atsisakyti artimųjų pagalbos, ypač jei jie nuoširdžiai nori jums padėti.

Drovumas

Geriau naują gyvenimą pradėti su nauju požiūriu į sėkmę. Tad nesigėdykite savęs ir savo savybių. Supraskite, kad tai kelia vidinį konfliktą, kuris savo ruožtu išprovokuoja kompleksus ir baimes. Darbas su savimi padės atsikratyti drovumo, be to, iškart pasijausite laimingesnis ir laisvesnis.

Stresas

Pernelyg dažnai mes pasaldiname realybę. Tai veda prie ilgų ir destruktyvių priežasties bei pasekmės apmąstymų, savirefleksijos. Toks įprotis gali iškrėsti žiaurų pokštą rugsėjo mėnesį – pakenkti savivertei ir užkirsti kelią laimingiems pokyčiams. Labai svarbu surasti būdą, kaip atsikratyti streso ir kitų neigiamų emocijų. Nėra žmogaus, kurio neįveiktų neigiamos mintys ir problemos. Stresą keliančios situacijos nutinka visiems, tačiau ne visi žino, kaip teisingai į jas reaguoti.

Neignoruokite savo jausmų, nes tai nepadės išvengti streso. Būtina ramiai ir kruopščiai viską apgalvoti, rasti problemos esmę ir kelią į sprendimą. Turite išmokti aptarti savo sunkumus su aplinkiniais žmonėmis, išsikalbėti, išlaisvinti emocijas ir aiškiai sudėlioti mintis.

Išbraukite šiuos dalykus iš savo gyvenimo ir rudenį pasitikite kur kas laimingesnis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].