5 dalykai, kurių nereikėtų dovanoti gimtadienio proga sielos draugui

Kartais gali būti sunku nuspręsti, kokia dovana patiks antrajai pusei. Bet privalote žinoti, ko neturėtumėte dovanoti savo mylimajam per gimtadienį. Tai grindžiama tiek senovės liaudies išmintimi, tiek žmogaus psichologija.

Geltonos gėlės

Pasak legendų, neištikimai žmonai padovanota raudona gėlė tapo geltona. Todėl Rytuose griežtai draudžiama dovano gėles geltonais pumpurais: tai reiškia, kad įsimylėjėlių jausmai vienas kitam sumažės ir jie išsiskirs. Šiais laikais nedaugelis žmonių tiki, kad geltonos gėlės reiškia išsiskyrimą, tačiau geriau būti atsargiems ir mylimajam dovanoti kitokios spalvos gėlių puokštę.

Laikrodis

dovanoti

Daugelis laikrodį laiko gera dovana, primenančia vyrui mylinčios moters jausmus. Tačiau nepamirškite, kad laikrodis skaičiuoja laiką. Gali būti, kad jis skaičiuoja laiką iki katastrofos. Kaip žinote, kai tik mechanizmo rodyklės sustos, pora išsiskirs. Tai galioja tik mechaniniams laikrodžiams. Šiuolaikiniai elektroniniai modeliai nekelia grėsmės įsimylėjėlių santykiams.

Pigios daiktų kopijos

Papuošalų ir gerai žinomų prekės ženklų kopijos yra pavojingos dovanos. Manoma, kad jos atneša melą santykiams, išprovokuoja konfliktus ir išdavystę. Šiuo atveju tai grindžiama asmens jautrumu. Gavęs nebrangę kopiją, mylimasis gali pagalvoti, kad išrinktasis tokiu būdu žymi santykių vertę…

Alkoholis

dovanoti

Yra manoma, kad dovanojant net aukštos kokybės alkoholinius gėrimus, jubiliato sveikata prarandama. Tiesą sakant, įsitikinimas yra prieštaringas. Reakcija daugiausia priklauso nuo antrosios pusės charakterio. Žmogus, įpratęs visur ieškoti kabliuko, supras tai kaip užuominą, kad jis vartoja per daug stipriųjų gėrimų. Kruopščiai pavydą slepiantis partneris gali atsipalaiduoti apsvaigęs nuo alkoholio ir atskleisti savo agresiją.

Pinigai

Pinigus leidžiama dovanoti per vestuves, bet ne gimtadienio proga. Dovanodami vienas kitam pinigus, įsimylėjėliai nutolsta, jų santykiai nustoja būti harmoningi. Be to, jubiliatas pinigų davimą gali laikyti nenoru gaišti laiką ieškant tinkamos dovanos.

Piniginė dovana dažnai yra simbolis, rodantis, kad žmonės gerai nepažįsta vienas kito, o tai santykiams neatneša gėrio.

moteris, dovanoti

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].