Kiekvienas mūsų trokšta laimės, todėl nieko keisto, kad nuo seno buvo tikimasi išvysti laimę pranašaujantį ženklą. Nors šiandien vis mažiau žmonių nuoširdžiai tiki prietarais, tačiau gera linkintys ženklai visada pakelia nuotaiką. Taigi, kokie reiškiniai ar įvykiai gali būti siejami su laimės pranašystėmis?

Neįprasti augalų lapai ar žiedai

Turbūt kiekvienas mūsų žino, kad keturlapis dobilas – tai laimę žadantis simbolis, tačiau taip pat laimę linki ir penkialapis alyvos žiedas. Radus tokį neįprastą lapą ar žiedą reikia jį… suvalgyti. Prieš tai nepamirškite sugalvoti noro!

Susitikimas su laimingais žmonėmis

Vienų tautų papročiuose laimę žadančiu ženklu laikomas nėščios moters sutikimas, kitose – jaunavedžių sutikimas, ir t.t. Vis dėlto, net ir tada, jei susitiksite su vienišu laimingu žmogumi, tai taip pat gali būti laimę žadantis simbolis. Juk pozityvumas tiesiog užkrečia!

Ekspertai pataria moterims susitikinėti su keliais vyrais tuo pačiu metu

Sudužę indai

Turbūt žinote posakį, kuriame teigiama, kad šukės neša laimę? Toks prietaras yra populiarus įvairiose šalyse: per vestuves įprasta daužyti taures, ir tokiu gestu tarsi bandoma prisišaukti gerovę. Nors šukės gali išpranašauti laimę, tačiau svarbu žinoti, kad dužusių indų jokiu būdu negalima klijuoti.

gimtadienis

Gražūs gamtos reiškiniai

Jei pamatysite vaivorykštę, galėsite tikėtis asmeninio pasisekimo, o tuomet, jei išvysite krentančią žvaigždę, turėtumėte reaguoti žaibiškai ir spėti sugalvoti norą.  Nesvarbu, ar tas noras išsipildys: juk kartais užtenka stebėti grožį čia ir dabar, tiesa?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].