22-ejų metų vyras, gimęs be kojų sugebėjo tapti profesionaliu imtynininku

22 metų Zynas Clarkas iš Ohajo nori būti geriausiu imtynininku pasaulyje Dėl Caudal regresijos vyras buvo įtrauktas į globos programą. Į imtynes ​​jis įsitraukė mylimos motinos Kimberly dėka. Dabar jis treniruojasi šešias dienas per savaitę du kartus per dieną, o kojų trūkumas jam nesutrukdė pasiekti tikslo.

Gimusį be kojų dėl genetinio sutrikimo, jo globos šeima supažindino jį su profesionaliomis imtynėmis. 22-ejų Ohajo valstijoje vyras gimė su Caudal regresija – rimtu sutrikimu, vadinamu apatinės nugaros dalies skausmu. Jis buvo užaugintas specialiuose našlaičių namuose ir užaugo su daugybe stigmų dėl kojų trūkumo. Jos pamotė Kimberly visada palaikė jį.

Dėka Kimberly meilės sportui ir palaikymo, Zayanas tapo artimas sėkmingiausias laisvųjų imtynių imtynininkas pasaulyje.

vyras

22-ejų Zayanas Clarkas gimė be kojų ir užaugo specialiai prižiūrimas, tačiau tai nesutrukdė jam pasiekti savo tikslo tapti geriausiu imtynininku.

Zayanas sakė: aš pradėjau imtis jau antroje klasėje „Kai buvau vaikas, nežinojau, ką daryti per keletą pirmųjų žaidimų, ir negalėjau rasti tinkamo priešininko.”

„Kai kurie vaikai bijojo su manimi kovoti. Bijojau su jais kovoti. Buvo daug kartų, kai net nežinojau, ką darau.”

„Po tiek daug pralaimėjimų ir teismo procesų aš sugebėjau rasti savo kelią. Reikia daug metų, kad tiksliai suprastum, ką daryti.”

„Dabar treniruojuosi du kartus per dieną, šešias dienas per savaitę. Toks mano gyvenimo ritmas, būtent taip aš mobilizuojuosi “.

“Gimęs be kojų negali sustabdyti to, ką noriu padaryti.”

Gimimas be kojų, Zayano nuo treniruočių ir imtynių jo nesustabdė, jis sunkiai treniravosi tobulinti savo techniką ir imtynių stilių.

vyras

Jis sakė esąs dėkingas savo dabartinei motinai Kimberly už tai, kad rūpinosi juo ir augino jį kaip savo vaiką.

Kas yra regresijos sindromas?

Kaudalinis regresijos sindromas yra sutrikimas, turintis įtakos apatinės kūno dalies raidai. Būklė gali paveikti apatinę nugaros dalį, sąnarius, virškinimo traktą ir šlapimo takus. Šlapimo takų, ypač uždegimas gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Priežastys kiekvienam asmeniui skiriasi, tačiau dažnai jas lemia paveldimi sutrikimai ar aplinkos veiksniai. Tai labai reta atvejai, tokie žmonės gimsta penki iš 100 000. Šis specifinis paciento defektas gali būti gydomas reabilitacine terapija, siekiant sumažinti ligos sunkumą.

Ankstyvaisiais mokymosi metais vyras tapo labai pažeidžiamas ir agresyvus dėl patyčių ir diskriminacijos. „Žmonės iš manęs pasišaipė, nes aš neturėjau kojų“, – sakė jis.

„Tačiau aš sužinojau, kad geriausias būdas kovoti su neapykantomis yra pasitelkti neapykantą, kuri tave pakelia. Įsivaizduokite, kad esate didžiausias neapykantos gerbėjas”.

„Mokykla man nėra geriausia vieta“, – sakė jis. Tačiau kai senstu, aš manau, kad galiu stoti į kolegiją ir padaryti viską taip, kaip noriu.

“Didžiausias posūkis jos gyvenime buvo teigiamas požiūris ir santykiai su motina Kimberly.”

Zayanas buvo išjuoktas už tai, kad neturėjo kojų, tačiau šiandien jis veržiasi į priekį.

vyras

Zayanas sako, kad ne viskas yra tobula, todėl geriausias būdas gerai gyventi yra gyventi taip, kaip siūlo gyvenimas.

„Mano mama yra pati nuostabiausia moteris, kurią žinau“, – sakė jis. “Mūsų santykiai yra ne tik žodžiai”.

Kalbant apie vyrą, ateityje yra begalinės galimybės ir jis sako niekada nesustojantis. Jis tarė: „Koks mano tikslas? Vieną dieną vyksiu į olimpines žaidynes ir tapsiu garsiausiu pasaulio laisvųjų imtynių žaidėju.

“Prisitaikymas prie to, ką turite, yra raktas į sėkmę. Kai suprasite savo stipriąsias puses, gyvenime atsivers daug naujų durų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].