Žiema įžengs į paskutinį etapą. Vasario mėnesį jau kvepės pavasariu. Tai bus geras metas sutelkti dėmesį į stiprybės dienas, kurių bus tik trys.

REKLAMA

Tai, kad bus tik trys stiprybės dienos nereiškia, kad mėnuo bus blogas. Visus rūpesčius nustelbs tai, kad tuo metu nebus jokių retrogradinių planetų. Tai pats palankiausias metų laikas, todėl kiekviena diena galės atverti naujų galimybių. Ieškokite jų visuose dabar vykstančiuose įvykiuose.

REKLAMA

Vasario 2 dieną – veidrodinė data

02.02 – labai gera veidrodinė data, nes ji padės mums atverti akis į tai, kas vyksta aplinkui, ir suprasti paslėptą netolimos praeities įvykių prasmę. Tai diena, kai žmonės galės pagalvoti, apmąstyti savo gyvenimą ir veikti pagal numatytus planus. Skaičius 2, kuris valdys pasaulį, sustiprins mūsų valią, suteiks energijos, motyvacijos ir noro išsiveržti į priekį.

REKLAMA

Vasario 5 dieną – Veneros ir Marso kvadratas

Antroji galios diena – tai palankaus Veneros ir Marso aspekto diena. Šis kvadratas paprastai būna silpnas aspektas, tačiau jei jame dalyvauja stiprios planetos, tokios kaip Venera ir Marsas, jis gali turėti stiprų poveikį žmonijai ir kiekvienam iš mūsų atskirai. Tai bus visuotinė stiprybės diena, kai bus galima drąsiai dirbti ir užsiimti verslu, taip pat skirti laiko meilei. Jei norėsite, taip pat galėsite pailsėti, nes tą dieną bus sekmadienis. Galėsite likti namuose ir ilsėtis su draugais ar antrąja savo puse vykti į įdomią vietą.

REKLAMA

Vasario 11 dieną – Merkurijus pereis į Vandenio ženklą

REKLAMA

Trečioji galinga ir sėkminga diena – tai diena, kai Merkurijus pereis į Vandenio ženklą. Vandenio ženkle ši planeta jausis labai gerai. Tai reiškia, kad vasario 11-ąją dieną mumyse pabus žinių, mokslo, naujų įgūdžių troškimas. Šią dieną klausykite savo intuicijos ir nebijokite daryti tai, kas jums yra svarbu, o ne aplinkiniams. Nuo vasario 11 dienos prasideda laikotarpis, kai visi taps geresniais ir malonesniais žmonėmis. Taip pat šį šeštadienį galėsite drąsiai pakeisti savo aplinką – persikraustyti, perstatyti baldus ar išvykti į kelionę.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].